Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 128,00 € - 1 820,00 €

Počet produktov: 63

Zobrazuje sa 1-42 z 63 položiek

Aktívne filtre

Pri kúpe smartfónov sa najskôr zamerajte na operačný systém. Niektorým vyhovuje Android a iným zas iOS od Apple. Pri OS Android si všímajte verziu operačného systému. Mnoho telefónov sa totiž predáva so staršími verziami.

Ďalším parametrom je úložisko telefónu. Väčšina smartfónov má úložisko 32, 64 alebo 128 GB. Objem dát si ale viete zväčšiť aj pamäťovou kartou. Čo sa týka RAM, teda pamäte mobilného telefónu, vlajkové lode majú väčšinou 8 GB.

Čo sa veľkosti obrazovky týka, záleží na vašich preferenciách. V obľube sú najmä 5-palcové displeje a napríklad Samsung ponúka špeciálne zahnuté displeje. Ak si potrpíte na kvalitnom fotoaparáte, najlepšie nájdete pri značkách ako Huawei, Samsung a iPhone.

Odporúčame pozrieť sa aj na kapacitu batérie. Bežne sa stretnete s kapacitou 2800 až 3200 mAh, ale niektoré vlajkové lode majú kapacitu cez 4000 mAj. V takom prípade vám batéria vydrží aj niekoľko dní.

Medzi najobľúbenejšie a najlepšie hodnotené značky patrí iPhone, Samsung, Huawei či Xiaomi. Pri výbere smartfónu je veľa parametrov, na ktoré sa je dobré zamerať. Všetky ich nájdete v tomto článku.

O značke Samsung

Juhokórejská skupina medzinárodných spoločností, ktoré poznáme pod značkou Samsung, spája niekoľko firiem po celom svete. Patrí sem najväčšia svetová elektronická spoločnosť, Samsung Electronics, ktorá vyrába spotrebnú elektroniku.

Medzi ich výrobky patria smartfóny, tablety, televízie, počítače a príslušenstvo. Pod touto značkou nájdete aj notebooky, SSD disky alebo pamäťové karty, monitory, tlačiarne či USB flash disky.

Na trhu nájdete aj domáce spotrebiče značky Samsung. Ide najmä o práčky, sušičky, chladničky, vysávače či mikrovlnné rúry. Špecializujú sa na viacero oblastí.

Ďalšie značky v kategórii Smartfóny: ASUS, Lenovo, Prestigio, Nokia, Apple, myPhone, NOA, Sony, Xiaomi, Evolveo, Aligator, Realme, Motorola, Huawei