Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 166,00 € - 1 165,00 €

Smartfóny Huawei

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Aktívne filtre

Huawei Nova Y61 DS Modry 51097HLG

Huawei Nova Y61 DS Modry 51097HLG

Model Name: Eevee-L29BN Model Code: EVE-LX9N   Key Selling Points -Displej 6.52“ HD+ -Batéria...
Cena 166,20 €
Skladom v eshope
Huawei Nova Y90 DS Modry 51097CYV

Huawei Nova Y90 DS Modry 51097CYV

Model Name: Cartier-L21D KSP: - 6,7´´ FHD+ displej s rozlíšením 2388x1080 px s ultratenkým...
Cena 222,00 €
Skladom v eshope
Huawei Nova Y70 DS Biely 51097CNQ

Huawei Nova Y70 DS Biely 51097CNQ

Model Name: Mega-L29BNX2 Model Code: MGA- LX9N Sales start: 11.7.2022 KSP: - Batéria 6 000 mAh...
Cena 175,80 €
Skladom v eshope

Pri kúpe smartfónov sa najskôr zamerajte na operačný systém. Niektorým vyhovuje Android a iným zas iOS od Apple. Pri OS Android si všímajte verziu operačného systému. Mnoho telefónov sa totiž predáva so staršími verziami.

Ďalším parametrom je úložisko telefónu. Väčšina smartfónov má úložisko 32, 64 alebo 128 GB. Objem dát si ale viete zväčšiť aj pamäťovou kartou. Čo sa týka RAM, teda pamäte mobilného telefónu, vlajkové lode majú väčšinou 8 GB.

Čo sa veľkosti obrazovky týka, záleží na vašich preferenciách. V obľube sú najmä 5-palcové displeje a napríklad Samsung ponúka špeciálne zahnuté displeje. Ak si potrpíte na kvalitnom fotoaparáte, najlepšie nájdete pri značkách ako Huawei, Samsung a iPhone.

Odporúčame pozrieť sa aj na kapacitu batérie. Bežne sa stretnete s kapacitou 2800 až 3200 mAh, ale niektoré vlajkové lode majú kapacitu cez 4000 mAj. V takom prípade vám batéria vydrží aj niekoľko dní.

Medzi najobľúbenejšie a najlepšie hodnotené značky patrí iPhone, Samsung, Huawei či Xiaomi. Pri výbere smartfónu je veľa parametrov, na ktoré sa je dobré zamerať. Všetky ich nájdete v tomto článku.

O značke Huawei

Spoločnosť Huawei bola založená v roku 1987 a v dnešnej dobe sídli v meste Šen-čen. Zaujímavosťou je skutočnosť, že je vlastnená priamo jej zamestnancami. Tí sú držiteľmi viac ako 98 % akcií. V dnešnej dobe Huawei pôsobí po celom svete.

Huawei sa od svojich počiatkov venuje vývoju a výrobe telekomunikačných riešení a hardvéru. V roku 2010 bol najväčšou čínskou firmou vyrábajúcou telekomunikačné zariadenia. Spoločnosť sa stala známa po celom svete najmä vďaka predaju mobilných telefónov. V celosvetových rebríčkoch sa v roku 2018 umiestnila na druhom mieste, hneď za Samsungom. K popularite zariadení Huawei prispievajú kooperácie s najväčšími mobilnými operátormi.

Väčšinu ponuky Huawei v dnešnej dobe tvoria mobilné telefóny, ktoré sú však doplnené aj o tablety a wearables. Napríklad, inteligentné hodinky, slúchadlá alebo príslušenstvo na meranie tepu. Huawei zároveň taktiež pracuje na vývoji softvéru, známy je predovšetkým unikátnym operačným systémom Harmony OS. Ten sa dá používať v rôznych typoch zariadení.

Huawei pri vývoji svojich zariadení kladie dôraz na čo najlepší pomer ceny a kvality. Integruje do nich jedinečné moderné technológie, ktoré sú vďaka priaznivej cenovej politike dostupné pre široké spektrum zákazníkov.

Mobilné telefóny Huawei pravidelne získavajú rôzne prestížne ocenenia. Vynikajú najmä svojimi veľmi dobrými fotoaparátmi, prívetivým softvérom, ale tiež vysokým výkonom. Dokážu tak vyhovieť aj požiadavkám náročnejších zákazníkov.

Podobne ako smartfóny, aj smart hodinky vynikajú medzi konkurenciou. Osloviť váš môžu dlhou životnosťou batérie, intuitívnym a prehľadným softvérom či zaujímavými aplikáciami pre športovcov.

Ďalšie značky v kategórii Smartfóny: ASUS, Lenovo, Prestigio, Samsung, Nokia, Apple, myPhone, NOA, Sony, Xiaomi, Evolveo, Aligator, Realme, Motorola