Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 37,00 € - 266,00 €

Kamery do auta

Pri výbere kamery do auta rozhodujú najmä faktory ako je kvalita záznamu, úložný priestor a veľkosť kamery. Nakoľko ide o kameru do auta, je potrebné si všímať náročnosť ovládania. Kamera sa musí ovládať ľahko a rýchlo.

Klasické autokamery sú lacné, no snímajú len priestor pred autom. Ak chcete snímať aj priestor za vozidlom, odporúčame externé autokamery. Majú optiku naviac, ktorú viete umiestniť na zadné sklo vášho auta. V prípade, že vás zaujíma aj to, čo sa deje vo vnútri vozidla, poobzerajte sa po duálnej autokamere. Tie snímajú nielen priestor pred vozidlom, ale aj jeho vnútro.

Ak vám záleží na kvalite obrazu, odporúčame štandardné Full HD rozlíšenie, teda 1920×1080 pixelov. Pri kvalite nerozhoduje iba rozlíšenie. Všímajte si aj frekvenciu zápisu. Tá by mala byť minimálne 25 snímkov za sekundu. Čím viac, tým lepšie.

V neposlednom rade odporúčame kamery s horizontálnym uhlom od 120° do 150°. Zachytíte tak lepšie situáciu na ceste. Značky ako Mio, Xiaomi či Truecam patria medzi najznámejšie a najobľúbenejšie.

Ak chcete vedieť viac, napísali sme pre vás článok o tom, ako si vybrať kameru do auta.

Počet produktov: 47

Zobrazuje sa 1-42 z 47 položiek

Aktívne filtre

Obľúbené značky v kategórii Kamery do auta: Garmin, Mio, Navitel