Filtrovať podľa

Farba tlače

Farba tlače

Technológia tlače

Technológia tlače

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 54,00 € - 2 295,00 €

Atramentové tlačiarne

Spoľahlivé atramentové tlačiarne od výrobcov Canon, Epson, HP vám zabezpečia bezproblémovú tlač akéhokoľvek textu alebo obrázku. Výhodou atramentových tlačiarní je nízka cena tlačiarne, malé rozmery, hmotnosť, možnosť farebnej tlače a pomerne vysoké rozlíšenie.

Atramentové tlačiarne sú vhodné hlavne na čiernobielu alebo farebnú tlač v domácnostiach a menších firmách. Okrem bežných dokumentov si na nich vytlačíte vo veľmi dobrej kvalite aj fotky.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné atramentové tlačiarne za skvelé ceny!

Prečítajte si článok: Ako vybrať tlačiareň

Počet produktov: 47

Zobrazuje sa 1-42 z 47 položiek

Aktívne filtre

Canon PIXMA iX6850 (A3) 8747B006

Canon PIXMA iX6850 (A3) 8747B006

Výkonná a ultra kompaktná tlačiareň A3+ pre podniky Jednoduché zdieľanie vďaka pripojeniu cez...
Cena 201,60 €
Skladom v eshope

Vďaka atramentovej tlačiarni si zabezpečíte kvalitnú tlač rôznych textových aj obrázkových dokumentov. Atramentovú tlačiareň využijete najmä v domácom prostredí alebo v prípade, ak dokumenty tlačíte príležitostne.

Pri výbere atramentovej tlačiarne sa spoľahnite na značky ako Canon, HP či Epson, ktoré vám zaručia prémiovú kvalitu, bezchybný chod a mnoho profesionálnych funkcií. U nás nájdete množstvo rôznych atramentových tlačiarní, z ktorých si vyberiete presne podľa vašich predstáv.

Najväčšou výhodou atramentových tlačiarní je ich nižšia obstarávacia cena. Už za pár desiatok eur si tak môžete zabezpečiť nielen čiernobiele, ale tiež farebné tlačenie dokumentov, obrázkov či fotografií.

Atramentovú tlačiareň oceníte aj v prípade, ak do vašej domácnosti či kancelárie hľadáte zariadenie menších rozmerov. Môžete si ju tak pohodlne umiestniť priamo na pracovný stôl. Za zmienku určite stojí aj fakt, že atramentová tlačiareň oproti laserovej tlačí prirodzenejšie farby a farebné prechody. Ak si teda plánujete tlačiť napríklad fotografie, atramentová tlačiareň je tou správnou voľbou.

Ak máte voči atramentovým tlačiarňam predsudky, zabudnite na ne. V posledných rokoch totiž atramentové tlačiarne prešli výrazným vývojom a zdokonalili svoje parametre aj ponúkané funkcie. Tlačia vo vysokej rýchlosti a s minimálnou hlučnosťou. Na výber máte aj atramentové tlačiarne s refill tankovým systémom, vďaka čomu budete môcť atrament dopĺňať priamo do tlačovej kazety a vyhnete sa výmene náplní. Táto funkcia vám ušetrí nielen čas, ale hlavne peniaze.

Pri výbere atramentovej tlačiarne sa môžete rozhodnúť, o aké pripojenie máte záujem. Väčšina tlačiarní ponúka kombináciu viacerých pripojení:

  • USB kábel - klasické prepojenie tlačiarne a PC pomocou USB kábla
  • WiFi - môžete tlačiť bez káblového pripojenia (bezdrôtovo)
  • NFC - umožní vám prepojiť tlačiareň so smartfónom alebo tabletom
  • AirPrint - ide o Apple technológiu, ktorá umožní bezdrôtové prepojenie Apple zariadení

Samozrejme, tak ako majú atramentové tlačiarne svoje výhody, vedieť by ste mali aj o ich nevýhodách. Celkové náklady na tlač sú v porovnaní s laserovými tlačiarňami vyššie. Ak budete tlačiť veľmi zriedkavo, môže sa stať, že vám atrament v náplniach vyschne.

Obľúbené značky v kategórii Atramentové tlačiarne: HP, Canon, Epson