Filtrovať podľa

Uhlopriečka displeja

Uhlopriečka displeja

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie displeja

Typ displeja

Typ displeja

Cena

Cena

  • 103,00 € - 1 608,00 €

Počet produktov: 101

Zobrazuje sa 1-42 z 101 položiek

Aktívne filtre

15,6' WLED MQ16AH 90LM07SV-B01170

15,6' WLED MQ16AH 90LM07SV-B01170

15,6'' WLED MQ16AH Přenosný monitor ASUS ZenScreen OLED MQ16AH *Proximity Sensor, Smart Case,...
Cena 506,40 €
Skladom v eshope

Potrebujete monitor? Pri výbere sa zamerajte na rozlíšenie a kvalitu obrazu. Dnes už nájdete aj lacnejšie monitory s dobrou kvalitou obrazu. Ak si zakladáte na kvalite a dynamike, hlbší obraz nájdete u monitorov s podporou HDR technológie.

Takisto vysoké rozlíšenie 4K vás môže zaujať. Každopádne by mal mať monitor popri klasickom analógovom rozhraní aj digitálny vstup, napríklad HDMI. 

Ďalším parametrom, ktorý by vás mohol pri výbere ovplyvniť, je veľkosť uhlopriečky. Ideálny monitor má 24-palcov, záleží však na vás, čomu dáte prednosť. Samozrejmosťou by malo byť Full HD rozlíšenie. Rozlíšenie monitora by malo rásť s veľkosťou jeho uhlopriečky. Napríklad 4K rozlíšenie je najlepšie pri 27-palcových a väčších uhlopriečkach.

Medzi obľúbené značky patrí BenQ, Asus, Acer či LG. Pre hráčov odporúčame ohnuté monitory s pomerom strán 21:9. Bližšie informácie ohľadom monitorov nájdete v tomto článku.

O značke ASUS

ASUS je medzinárodná taiwanská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti počítačového hardvéru a spotrebnej elektroniky. Neskrátený názov firmy je ASUSTeK Computer Inc. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov počítačov.

Sídli v taiwanskom meste Taipei a pôsobí už od roku 1989. V dnešnej dobe sa sústreďujú najmä na nové mobilné trendy v rade ASUS Zenfone a takisto vyvíjajú produkty virtuálnej reality a robotické technológie. Okrem toho vyrábajú notebooky, tablety, PC komponenty a príslušenstvo.

Spoločnosť má vlastný výskumný a vývojový tím na svetovej úrovni a zamestnáva vyše 17 000 zamestnancov. Vďaka inováciám a kvalite svojich produktov získavajú jedno ocenenie za druhým.

Ďalšie značky v kategórii Monitory: Acer, AOC, BenQ, Dell, HP, Lenovo, LG, Philips, Samsung, Fujitsu, MSI, EIZO, iiyama, Gigabyte, ViewSonic