Tento produkt zakúpilo už 5 zákazníkov

CASE ZALMAN Z11 Neo Z11 NEO

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

Z11 NEO
Zalman

ZALMAN Z11 Neo

 

Elegantné skriňa typu Midi Tower ZALMAN Z11 NEO je vhodná ako do domácností, tak aj do firiem. Vďaka svojim praktickým rozmerom sa zmestí naozaj kamkoľvek. Jej dizajn podporený navyše priehľadnou bočnicou a podsvietením ventilátorov ju umožňuje využiť aj pre stavbu počítačových zostáv.

 

Na prednej strane skrine sa nachádza jedna 5.25 palcová pozície napríklad pre zapisovacie mechaniky, regulátory alebo iné ovládacie prvky. Skriňa tiež disponuje, šiestimi 3.5 palcovými a dvoma 2.5 "pozíciami pre pevné alebo SSD disky. Na hornej strane skrine sú k dispozícii dva USB porty 2.0, dva USB porty 3.0 a dva 3,5 mm jack konektory pre slúchadlá a mikrofón. Vďaka týmto portom je zaistené ľahké, bezpečné a rýchle pripojenie najrôznejších periférií, ako sú klávesnice, myši, flash disky, slúchadlá a ďalšie počítačové príslušenstvo.

 

Skriňa je od výrobcu vybavená jedným 120mm ventilátorom s modrým LED podsvietením na prednej strane, ktorý slúži pre nasávanie okolitého chladného vzduchu do vnútra skrine. Zadná strana je osadená jedným 120mm ventilátorom slúžiacim pre odvádzanie ohriateho vzduchu z vnútra skrine. Prítomný je ešte jeden 120 / 140mm ventilátor s modrým LED podsvietením na hornej strane a dvojica 80mm na bočnici. Prúdenie vo vnútri skrine možno podporiť ešte prikúpením jedného 120mm ventilátora do prednej časti, 1x 120 / 140mm do hornej časti a jedného 120 / 140mm na spodnú časť. Na zadnej strane skrine je sedem rozširujúcich slotov na PCI, PCI-Express karty. Výkonné grafické karty sú podporované až do dĺžky 400 mm.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Druh PC skrine: MidiTower

Počet interných 3,5 "pozícií: 6

Počet externých 5,25 "pozícií: 1

Počet interných 2,5 "pozícií: 2

Maximálna dĺžka kariet [cm]: 40

Počet pozícií pre karty: 7

Podporované formáty základných dosiek: ATX, Micro-ATX

 

Napájanie

Druh napájacieho zdroja: ATX

Bez zdroja: Áno

 

Konektory

USB 3.0: Áno

USB konektory: Áno

Audio konektory: Áno

Počet audio konektorov: 2x

Počet USB konektorov: 4x

 

Chladenie

Počet pozícií na ventilátory: 8

Počet ventilátorov mimo zdroja: 6

 

Špeciálne parametre

Otvory pre vodné chladenie: Áno

Priehľadná bočnice: Ano

 

Veľkosť

Rozmery skrine: 205 x 465 x 515

Zalman
Z11 NEO

Parametre

Veľkosť skrinky
Midi Tower