CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 1m O0944.1 Zväčšiť

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 1m O0944.1

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

O0944.1

CNS Network

Detaily

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 1
Jacket: yellow
Plug: SC/APC green

Kábel pre Orange a Magio

Podobné produkty