CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m O0944.7,5 Zväčšiť

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 7,5m O0944.7,5

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 7,5m, Prevedenie: štandard

Viac detailov

O0944.7,5

CNS Network

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 17,41 € s DPH

Detaily

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 7,5
Jacket: yellow
Plug: SC/APC green

Kábel pre Orange a Magio

Zákazníci si taktiež zakúpili

Podobné produkty