Creative - Sound Blaster R3, domace nahr. studio 70SB154000000

70SB154000000

Creative

Na objednávku

Cena: 87,18 € s DPH

Detaily

Creative Sound Blaster R3, nahravacie studio

 

Výrobok Creative Sound Blaster R3 predstavuje originálne kompletný set nahrávacieho štúdia vhodného pre začínajúcich hudobníkov. Výhodou tohto výrobku je jeho ľahká ovládateľnosť a tiež možnosť pripojenia dvojice kvalitných mikrofónov alebo 600ohmových profesionálnych slúchadiel.

 

Komplexné riešenie od spoločnosti Creative už v základe obsahuje základňu s dvojicou reverb ovládačov a do počítača je potrebné nahrať kompatibilný softvér pre sledovanie zvukového záznamu. V balení je aj nevyhnutná prepojovacia kabeláž a tiež dvojica mikrofónov, kde jeden slúži pre záznam hlasu a druhý pre záznam zvuku z gitary.

 

Základňa obsahuje vstup pre dva už spomínané mikrofóny a tiež veľmi kvalitný výstup pre pripojenie až 600 ohmových slúchadiel alebo reproduktorov, pomocou ktorých je možné prehrávať svoje obľúbené skladby rodine alebo priateľom. Výhodou tohto prístroja je možnosť súčasného záznamu hlasu aj hudby z hudobného nástroja.

 

Na rozdiel od iných externých záznamových zariadení používajúcich klasická zvuková pripojenia, využíva Creative Sound Blaster R3 obľúbené a na ovládanie jednoduché USB rozhranie. Tým je dosiahnuté jednoduchšieho pripojenie k počítaču alebo notebooku iba jedným USB káblom. To znamená, že budete ďaleko rýchlejšie pripravení pre svoj hudobný záznam.

 

Cítite sa ďaleko viac uvoľnení v prírode alebo inde vo vonkajších priestoroch, kam by ste nechceli alebo nemohli priniesť počítačovú stanicu či notebook? Ak ste takým typom človeka, tak nezúfajte. Ak vlastníte externý napájací zdroj, zvaný PowerBank, môžete microUSB konektor využiť pre napájanie základnej stanice a vykonať prepojenie s tabletom alebo šikovným mobilným telefónom pomocou 3.5mm jack konektora, ak to mobilný prístroj podporuje a nahrávanie môže začať.

Podobné produkty