Cygnett, obal UrbanShield Aluminium pre iPhone 7, hliník, strieborný CY1969CPURB Zväčšiť

Cygnett, obal UrbanShield Aluminium pre iPhone 7, hliník, strieborný CY1969CPURB

CY1969CPURB

Cygnett

Na objednávku

Cena: 13,52 € s DPH

Detaily

Prémiový štíhly obal od spoločnosti Cygnett UrbanShield pre iPhone 7, s alumíniovým dizajnom, ponúka funkčnú a precízne vypracovanú ochranu pre Váš iPhone 7. Obal je ideálny pre profesionálov vo firemnej sfére, ktorí ocenia prvotriedny materiál a povrchovú úpravu obalu.
K dispozícii sú 3 farebné úpravy obalu Urban Shield, z ktorých každá disponuje kovovým rámom a diverzifikáciou použitých materiálov povrchovej úpravy od hliníku, cez silikón až po karbónové vlákna.

Vlastnosti
Vonkajší kovový rám a polomatný strieborný alumíniový dizajn s jemnou textúrou zadného krytu obalu nesú atribúty vysokej pevnosti na jednej strane a skutočne nízkej hmotnosti na strane druhej.. Verzia UrbanShield Aluminium ponúka industriálny vzhľad s ostrým, aerodynamickým povrchom pre každého používateľa, ktorý ocení moderný a súčasne klasický vzhľad.
Obal UrbanShield v sebe kombinuje krásny dizajn s prémiovými povrchovými materiálmi v triede Slimline Protection definovanej značkou Cygnett, ktorá ponúka určitú ochranu vážho iPhone 7 pred poškriabaním a poškodením pri bežných pádoch a otrasoch. Každá verzia disponuje kovovým rámom a diverzifikáciou použitých materiálov povrchovej úpravy od hliníku, cez silikón až po karbónové vlákna. UrbanShield ponúka obal pre každého, kto ocení štíhle a zároveň štýlové príslušenstvo k Vášmu iPhone 7 s pridanou úrovňou ochrany.

Kompatibilita
iPhone 7
iPhone 7 s aplikovanou ochranou displeja "RealCurve 3D" od spoločnosti Cygnett
Podobné produkty