CZ192A Čierna originálna tonerová kazeta HP 93A LaserJet

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 202,81 €

CZ192A
HP

Prehľad

Originálne tonerové kazety HP 93 LaserJet poskytujú firemné dokumenty profesionálnej kvality. Buďte produktívni a vyhnite sa plytvaniu časom a prostriedkami. Tieto spoľahlivé kazety sú navrhnuté špeciálne pre multifunkčné tlačiarne HP LaserJet PRO.

Funkcie

Dosiahnite vždy očakávanú kvalitu s originálnymi tonerovými kazetami HP. Vyhnite sa opakovaniu tlače, plytvaniu spotrebným materiálom a nákladnému zdržaniu, ktoré sa môžu vyskytnúť pri repasovaných kazetách.
Posúvajte svoje podnikanie neustále dopredu. S originálnymi tonerovými kazetami HP sa môžete spoľahnúť, že poskytnú neprerušovanú tlač stabilnej kvality, ktorá spĺňa vaše požiadavky a nenarúša rozpočet.
Nezmeškajte vôbec nič. Originálne tonerové kazety HP môžete vymeniť v priebehu pár sekúnd a pokračovať v tlači. Špeciálne navrhnuté pre vaše multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro – spája toner HP a zobrazovací valec do jedného jednoducho inštalovateľného produktu.
Pomáhajte chrániť zdroje. Recyklujte originálne tonerové kazety HP – vďaka programu HP Planet Partners je to jednoduché, bezplatné a dostupné vo vyše 50 krajinách a teritóriách na celom svete.2

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Čierna
Technológia tlače
Laser
Výdatnosť strán (čiernobiela)
12 000 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 25 °C
Rozsah skladovacích teplôt
-20 až 40 °C
Skladovacia vlhkosť
10 až 90 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
497 × 195 × 330 mm
Hmotnosť balenia
2,7 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Tonerová kazeta
Sprievodca recykláciou

HP
CZ192A

Parametre

Typ
Originálny