Externý pevný disk Store ´n´ Go, Verbatim, 2,5", 1000GB, 1TB, USB 3.0, 53071, strieborný Zväčšiť

Externý pevný disk Store ´n´ Go, Verbatim, 2,5", 1000GB, 1TB, USB 3.0, 53071, strieborný

53071

Verbatim

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 51,72 € s DPH

Parametre

Kapacita disku1TB
Formát disku2,5"

Detaily

Prenosný pevný disk Verbatim Store n Go ponúka veľkokapacitné úložisko s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhranie USB 3.0 ponúka až desaťkrát rýchlejší prenos dát než USB 2.0 (podľa rýchlosti zbernice USB), takže umožňuje extrémne rýchly prenos dát na cestách.

Ukladajte si svoje digitálne dáta a súbory pre každodennú prácu na tento skutočne mobilný disk a noste ho všade so sebou. Štýlový hladký design sa na modernom pracovnom stole vyníma ako perfektný doplnok notebooku.

Prenosný pevný disk Store n Go používa rozhranie USB 3.0 (jedno rozhranie USB 3.0), je však spätne kompatibilné s portami USB 2.0 na počítačoch a notebookoch. Jednotka nevyžaduje žiadne externé napájanie. Jednoducho ju pripojte a používajte.

Prenosné pevné disky Store n Go sú naformátované súborovým systémom FAT32, takže fungujú v operačných systémoch Windows a Mac OS.

Ak chcete lepšie zabezpečenie, máte k dispozícii software Nero BackItUp Essentials, ktorý umožňuje zálohovať pevný disk vášho notebooku alebo počítača PC. Software BackItUp Essentials umožňuje zálohovať všetky vaše súbory, zložky a disky, kedykoľvek to potrebujete. Prípadne v ňom môžete naplánovať automatické zálohovanie v požadovaný čas a zlepšiť tak svoje zabezpečenie.

Software Nero BackItUp Essentials je kompatibilný so systémami Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8 (není kompatibilný so systémom Mac OS).

Prenosné pevné disky Verbatim Store n Go sú vybavené softwarom pre úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčanie pevného disku, pokiaľ není používaný, čím zvyšuje efektivitu a šetrí energiu.

Dostupné sú 3 možnosti úsporného režimu. Prechod do úsporného režimu po 10 minútach alebo v krokoch po 10 minútach až do 120 minút. Do úsporného režimu je rovnako možné prejsť poklepaním na ikonu Green Button na ploche alebo je možné prechod do úsporného režimu zakázať.

Táto rada pevných diskov je dostupná v 12 farbách:
žiarivo žltá, eukalyptovo zelená, jasne ružová, karibsky modrá, lávovo oranžová, fialková, čierna, grafitovo šedá, strieborná, žiariaca ružová, krémova zelená a jávska modrá.

Obmedzená dvojročná záruka Verbatim

Kapacita: 1TB
Rozhranie: USB 3.0
Rozmery produktu: 121mm x 80mm x 15mm
Hmotnosť produktu: 184g

Požiadavky na systém


Port USB 3.0/2.0
Windows 2000/XP/Vista/7/8
Mac OS X 10.1 a novší
Linux kernel 2.6 a vyšší

Software Nero není kompatibilný so systémom Mac OS.

Zákazníci si taktiež zakúpili

Podobné produkty