Fortron - EP650 UPS 360W - 650VA PPF3600120

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

PPF3600120

Fortron

Detaily

Výpadky elektrickej energie môžu potrápiť všetkých majiteľov počítačových zostáv alebo prevádzkovateľov serverov. Zálohu energie na dobu nevyhnutne potrebnú na bezpečné zastavenie chodu prístroja zabezpečujú záložné napájacie zdroje. Tie po výpadku elektrickej energie dokážu zásobovať určitú dobu zapojené prístroje a užívateľ dostane možnosť ukončiť bezpečne bežiace procesy a vypnúť uvedené prístroje.

 

Fortron FSP EP 650 SP predstavuje záložný napájací zdroj kompaktnej veľkosti, ktorý sa ľahko prenáša a tak nebude problém ho umiestniť v blízkosti serverov alebo počítačov. Výkon tohto modelu je 650 VA / 360 W s výdržou až 10 minút pri 120W zaťaženie jedným pripojeným prístrojom. Pre pripojenie najrôznejších elektrických prístrojov sa na výrobku nachádzajú dve Schuko zásuvky.

 

Prístroj je dobre chránený proti preťaženiu, vybitiu aj prebíjanie a v tomto prípade je tu prítomná aj ochrana telefónnej linky s konektorom RJ11. Prepojenie s počítačom pre najrôznejšie natavenie umožňuje prítomný USB komunikačný port. V prístroji je zabudovaná jedna 12V / 7AH batérie, ktorá má typický čas dobíjania 4-6 h na 90% kapacity.

 

Prístroj disponuje hneď niekoľkými spôsobmi varovanie alebo informovanie užívateľa. Prvým spôsobom informovania je LED indikácia o napájanie z elektrickej siete a pri použití batériového módu. Varovanie je zaistené pomocou zvukových signálov a upozorňuje tiež na batériový mód, ale aj nízky stav batérie, preťaženie, výstrahu výmeny batérie a chyby.

 

Rozmery prístroja sú 287 x 110 x 142 mm a jeho hmotnosť je 4,25kg. Záujemcov o tento model môže potešiť funkcia studeného štartu (bez pripojenia do elektrickej siete) a funkcie prepäťovej ochrany (SP).

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Farba: čierna

Technológia: Line-interaktívne

Komunikačné rozhranie: USB

Doba nabíjania [hod]: 6

Nominálne vstupné napätie [V]: 230

Počet batérií: 1

Výstupné napätie: 230

 

Veľkosť

Rozmery [mm]: 110 x 142 x 287

Špeciálne vlastnosti

Ochrana telefónnej linky: Áno

 

Výkonnostné parametre

Výkon [VA]: 650

Výkon [W]: 360

Kategórie produktu

Zákazníci si taktiež zakúpili

    Podobné produkty