GARMIN Smart hodinky Vívomove HR Sport Blk L 010-01850-21

Štýlové hybridné smart hodiny v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Na diskrétnom kryštalickom dotykovom displeji sa zobrazia smart funkcie a analógové ručičky ukazujú presný čas a dynamicky sa pohnú preč, ak si pozeráte správy, tep a iné informácie na dotykovom displeji. Veľkosť L: dĺžka remienka: 148 - 215 mm

Viac detailov

010-01850-21

Garmin

Skladom v predajni

Cena: 184,44 € s DPH

Doprava zadarmo!

Detaily

Technické parametre

Vívomove HR je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.

Vivofit - Spánok       vívomove HR monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect Mobile.

 

Vivofit - Kalórie       Po synchronizovaní údajov do aplikácie priamo na svojom smrartfóneGarmin Connect Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriach počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

 

vívosmart HR - pulzomer  Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.

 

Základné parametre

Akumulátor - typ:    nabíjateľný lítiovo-iónový

Akumulátor - výdrž:           až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:         43 x 43 x 11,6 mm, dĺžka remienka: 148 - 215 mm

Displej - veľkosť, ŠxV:        9,6 x 19,2 mm

Displej - rozlíšenie, ŠxV:     64 x 128 pixelov

Displej - typ: OLED dotykový

Hmotnosť zariadenia:         40,8 g

Akcelerometer:        Áno

Vodotesnosť: Áno (5 ATM)

GPS prijímač:          Nie

Snímač srdcovej frekvencie:         Áno, na zápästí

Garmin Connect kompatibilita:       Áno

Auto Lap (začne okruh po urč. vzial.):      Áno

Barometrický výškomer:    Áno

Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):    Áno

Prepojenie:    Bluetooth Smart/ ANT+

Podrobnosti

Garmin vívomove Optic Sport Black (velikost L)

Stylové elegantní hodinky s měřením denní aktivity a srdečního tepu.
* Elegantní design
* Skrytý dotykový displej
* Optický snímač srdečního tepu
* Sledování denní aktivity
* Profily aktivit pro běh, chůzi, silový trénink a kardio
* Měří VO2 Max a fitness věk
* Smart notifikace
* Ovládání hudby z MT a kamery VIRB
* Vodotěsné pro plavání (5 ATM)

Vívomove Optic jsou chytré hodinky s krásným elegantním designem, které v sobě skrývají víc, než je na první pohled patrné. Pod mechanickými ručičkami hodinek se skrývá diskrétní displej, ovládaný dotykem a čitelný i ve tmě. Slouží k zobrazení smart notifikací a naměřených fitness hodnot. Co to znamená? Hodinky zaznamenávají Vaši celodenní aktivitu, jako počet kroků, ušlou vzdálenost, vystoupaná patra, spálené kalorie a aktivní minuty. Zároveň Vás také upozorní na delší neaktivitu a ukáží, jak plníte nastavené denní/týdení cíle.

Díky zabudovanému optickému snímači na spodní straně hodinek měří Váš srdeční tep a poskytují i celodenní monitoring hladiny stresu a také kvality spánku. Pro aktivněji zaměřené uživatele nabízí i přednastavené profily aktivit pro běh, chůzi, posilování a kardio. Abyste měli přehled o tom, jak se zlepšuje Vaše kondice, hodinky na základě naměřených hodnot spočítají a ukáží hodnotu Vašeho VO2 Max a tzv. fitness věku. Jsou vodotěsné do 5 ATM, takže je nemusíte odkládat ani ve sprše nebo když si jdete zaplavat (nedoporučujeme však s koženým řemínkem, pouze se silikonovým).

Všechny Vaše naměřené aktivity si jednoduše přenesete a zobrazíte v aplikaci Garmin Connect, a to buď v počítači prostřednictvím dodávaného USB kabelu, nebo v mobilním telefonu prostřednictvím bezdrátového přenosu bluetooth. Při spárování s mobilním telefonem hodinky zobrazují notifikace o příchozích voláních a SMS zprávách.
Výdrž vestavěné baterie je cca 5 dní, dobíjí se dodávným USB kabelem.

Velikost S/M je pro obvod zápěstí 122-188 mm
Velikost L je pro obvod zápěstí 148-215 mm

Podobné produkty