Garmin vívoactive 3, White Silicone, Rose Gold 010-01769-07 Zväčšiť

Garmin vívoactive 3, White Silicone, Rose Gold 010-01769-07

010-01769-07

Garmin

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 254,16 € s DPH

Doprava zadarmo!

Detaily

Smart hodinky s GPS, snímacom pulzu Garmin Elevate na zápästí a predinštalovanými športovými aplikáciami.

Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno tuknutie v novom vívoactive 3. Tieto športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené aj platit cez Garmin Pay™ , takže môžete nechat svoj telefón a penaženku doma.

vívoactive 3 zaznamenáva všetky vaše aktivity pocas celého dna. Pocas behu, plávania, cyklistiky, lyžovania, golfu, pádlovania ci turistiky pocíta vaše kroky, spálené kalórie a v priebehu dna monitoruje váš tep vdaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí. Na velkom, farebnom, perfektne citatelnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením sa zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu - prichádajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia. Hodinky sú lahké, a zároven odolné voci nárazom a môžete ich nosit na ktorejkolvek ruke. Vdaka novej funkcii Side Swipe stací jediný dotyk a máte rýchly prístup k widgetom a dalším funkciám.

Svoje hodinky si prispôsobíte na mieru vdaka viac ako 1 300 aplikáciám, dizajnom zobrazovaných hodín, dátovým poliam a miniaplikáciám z Garmin Connect IQ™ store . Okrem toho si môžete vytvárat a stahovat nové tréningy priamo do hodín. vívoactive 3 zaznamená cviky, opakovania, série a oddychový cas.

Podobné produkty