Garmin zumo 396 LMT-S Lifetime 010-02019-10

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 388,80 €

010-02019-10
Garmin
Premente každú cestu na dobrodružstvo s novým Garmin zumo 396 LMT-S. Táto 4.3” motocyklová GPS navigácia, ponúka dobrodružné „klukaté“ trasy, bezdrôtové zdielanie GPX súborov s trasami pre ostatných jazdcov a smart funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Smartphone Link. Vdaka integrovanej bezdrôtovej technológii Wi-Fi® v zariadení jednoducho aktualizujete mapy a firmvér priamo bez nutnosti pripojenia k pocítacu. Bezdrôtová technológia Bluetooth® zase poslúži na ovládanie hudobného prehrávaca vo vašom telefóne. Novinkou sú dopravné služby, pocasie, zdielanie svojej polohy s funkciou LiveTrack, možnost telefonovania hands-free, smart notifikácie z vášho telefónu, výstrahy pre jazdca a iné.

ODOLNÝ DIZAJN: Nový odolnejší dizajn, jednoduché ovládanie v rukaviciach, dobrá citatelnost aj na priamom slnku, 4,3" displej odolný voci UV žiareniu, benzínu a drsnému pocasiu.
LIVE SLUŽBY: Zdarma prístup k online službám ako napr. dopravné správy, pocasie a iné pri spárovaní s mobilnou aplikáciou Smartphone Link vo vašom telefóne
INTEGROVANÁ Wi-Fi®: Jednoduchá aktualizácia máp, firmvéru a POI bodov bez nutnosti pripojenia k pocítacu vdaka zabudovanej Wi-Fi®.
HUDBA A MÉDIA: Na displeji vášho zumo ovládate prehrávac hudby a playlisty v smartfóne.
JAZDA V SKUPINE: Plánujte a zdielajte v reálnom case vašu polohu s priatelmi s funkciou LiveTrack. Jednoducho odosielajte GPX súbory z mobilného telefónu do vášho navigátora zumo 396 LMT-S. Naplánované a prejdené trasy viete jednoducho zdielat medzi navigáciami bezdrôtovo cez Bluetooth®.
UPOZORNENIE NA NEHODU: Umožnuje automaticky odoslat textovú správu s lokalizáciou predvolenému kontaktu v prípade nehody.
DATABÁZA TRIPADVISOR®: Pozrite si hodnotenia miest a cestovatelských POI bodov v blízkosti vašej trasy a ciela.
GARMIN ADVENTUROUS ROUTING™: Prispôsobte parametre trasy aby ste sa vyhli dialniciam a hlavným tahom a objavte nové hlukaté horské cesty.
VAROVANIA JAZDCA: Upozornenie na ostré zákruty, zmenu rýchlostí, železnicné priecestia, prechod divej zveri, rýchlostné kamery a iné.
SMART NOTIFIKÁCIE: Zobrazenie upozornení z vášho smartfónu. Textové správy, upozornenia z aplikácií sa zobrazujú priamo na displeji vášho navigátora Garmin zumo.
SMARTPHONE LINK: Stiahnite si mobilnú aplikáciu Smartphone Link do vášho smartfónu zdarma a získajte množstvo užitocných funkcií ako napríklad dopravné správy a pocasie.
TELEFONOVANIE A NAVIGACNÉ PRÍKAZY: Vdaka bezdrôtovej technológii Bluetooth® dokážete bezpecne prijímat hovory a navigacné pokyny priamo do komunikacného systému v helme.
PALIVOMER: Dynamicky navrhuje zástavky na tankovanie v závyslosti od vášho dojazdu a pohybu.
MONTÁŽNA SADA DO AUTA: Balenie obsahuje okrem iného aj montážnu sadu na použitie v automobile.
Garmin
010-02019-10