HP 652 Tri-colour Ink Cartridge F6V24AE

Dostupnosť: Skladom na predajni
Cena s DPH: 13,04 €

F6V24AE
HP

Prehľad

Tlačte farebné fotografie v špičkovej kvalite a za primeranú cenu s originálnymi cenovo dostupnými atramentovými kazetami HP, ktoré sú vybavené ochranou proti falšovaniu a poskytujú inteligentné upozornenia na nízky stav atramentu, aby ste sa vždy mohli spoľahnúť na bezproblémový výkon a konzistentné výsledky.

Funkcie

Tlačte, čo potrebujete, a spoľahnite sa na cenovo dostupné a originálne atramentové kazety HP, s ktorými vytlačíte fotky v špičkovej kvalite aj bežné dokumenty. Kazety boli navrhnuté tak, aby s nimi vaša tlačiareň HP vždy spoľahlivo tlačila výtlačky v konzistentnej kvalite.
Tlačte doma, v škole či práci s kazetami navrhnutými a testovanými tak, aby vaša tlačiareň poskytla výstupy v špičkovej a konzistentnej kvalite.
S originálnymi kazetami HP je jednoduché šetriť čas a peniaze a tlačiť pohodlne v súlade s tým, ako žijete, pracujete alebo sa hráte. Spoľahnite sa na kvalitné a konzistentné výsledky, ktoré očakávate od spoločnosti HP doma aj na cestách.1

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Trojfarebné
Veľkosť kvapky atramentu
3,25 pl, 6,8 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze farbiva
Výdatnosť strán (farebné)
Asi 200 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo pri testovacej metodológii HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 32 °C
Rozsah skladovacích teplôt
–40 až 60 °C
Skladovacia vlhkosť
od 20 do 80% relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
113 x 37 x 115 mm
Hmotnosť balenia
0,05 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazeta

HP
F6V24AE

Parametre

Typ
Originálny