HP Toner CB540AD black Dual Pack

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 141,17 €

CB540AD
HP

Dvojité balenie čiernych tonerových kaziet HP 125A LaserJet (CB540AD)

 

Dvojité balenie tonerových kaziet HP 125A LaserJet umožňuje viac tlačiť aj viac šetriť. Získajte kvalitu profesionálnej tlače výhodnejšie ako pri samostatných kazetách. Buďte produktívni a minimalizujte výpadky ďalšou tonerovou kazetou v zásobe.

Využite naplno svoj rozpočet na tlač. Dvojité balenia originálnych kaziet HP LaserJet poskytujú vyššiu hodnotu ako samostatné kazety. Tlačte viac strán za menej peňazí s kazetami určenými na veľkoobjemovú tlač. Šetrite aj náklady na dopravu ? objednajte dve kazety v jednej objednávke.

Tlačte s dôverou ? originálne tonerové kazety HP LaserJet sú navrhnuté na bezchybnú spoluprácu s tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami HP. Zapôsobte čiernobielymi dokumentmi profesionálnej kvality. Spoľahnite sa na bezplatnú a jednoduchú recykláciu od spoločnosti HP

Buďte produktívni a menej sa zaoberajte spotrebným materiálom. Vďaka dvojitému baleniu kaziet namiesto samostatných kaziet strávite menej času nakupovaním. Ďalšou kazetou v zásobe znížite riziko výpadkov. Vďaka intuitívnemu dizajnu je výmena kaziet jednoduchá.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Farba(y) tlačových kaziet:

Čierna

 

Technológia tlače:

Laser

 

Výdatnosť strán (čiernobiela):

2200 strán

 

Rozsah prevádzkovej teploty:

10 až 30 °C

 

Rozsah skladovacích teplôt:

-20 až 40 °C

 

Skladovacia vlhkosť:

10 až 90 % relatívnej vlhkosti

 

Rozmery balenia (š x h x v):

365 x 200 x 110 mm

 

Hmotnosť balenia:

1,6 kg

 

Balenie:

2 tonerové kazety

Sprievodca recykláciou

HP
CB540AD

Parametre

Typ
Originálny