MONITOR LCD BENQ 22" GW2270H 9H.LE6LA.TBE

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

9H.LE6LA.TBE
BenQ

Krásny a veľmi kvalitný monitor z dielne BenQ GW2270H je perfektný pre každodennú prácu a tiež zábavu. Monitor má nielen moderné a skvostný hladký dizajn, ale aj moderné technológie por vylepšenia obrazu a ochranu vašich očí. Ponúka ultra vysoký natívny a dynamický kontrast, hlboké čierne tóny s minimom úniku svetla. Tento monitor s VA LED displejom obnoví váš pohľad na prirodzené farebné detaily. Kúpte si ho domov alebo do kancelárie.

 

Táto séria je postavená na vysnívané kombináciu LED podsvietenia a VA panelu. Prináša nové vizuálne zážitky a sľubuje, že si užijete autentickej farby, hlbšie čierne odtiene, jasnejšie kontrast a ostrejšie detaily. Tak neváhajte a vyskúšajte si, aké to je sledovať filmy, čítať novinky, prezerať fotografie a prezentácie s monitorom Benq GW2270H. Navyše je monitor optimalizovaný pre čítanie dokumentov.

 

Vysoký kontrast podčiarkne farebnú hĺbku a zdôrazní odtiene farieb. Monitor je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyšší dynamického kontrastu a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.

 

S technológiou Flicker-Free získate maximálne pohodlie pre vaše oči. Zatiaľ čo bežné LCD obrazovky monitorov blikajú obvyklú rýchlosťou 200x za sekundu, značkové monitory od výrobcu BenQ vybavenej užívateľsky prívetivú technológiou Flicker-Free značne prispievajú pohodlie vašich očí tým, že je do vysokej miery eliminované nežiadúce blikanie. Výsledkom je značné zníženie únavy vašich očí, a tým aj vyššie pohodlie a menšie námaha pri každodennej sledovaní obrazu.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Uhlopriečka displeja ["]: 22

Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [: 1]: 20 000 000

Doba odozvy [ms]: 5

Rozteč bodov [mm]: 0,25

Jas [cd / m2]: 250

Pomer strán: 16: 9

Farba: čierna

 

Výbava

Montáž na stenu: Áno

Rozmer pre VESA držiak: 100 x 100

 

Technológia

Typ displeja: VA

LED podsvietenie: Áno

 

Vstupy / Výstupy

HDMI vstup: 2x

VGA (D-Sub) vstup: 1x

 

Zobrazovacie uhly

Uhol horizontálneho pohľadu [°]: 178

Uhol vertikálneho pohľadu [°]: 178

Logistické parametre

Šírka [mm]: 506

Výška [mm]: 400

Hĺbka [mm]: 178

Hmotnosť [kg]: 3,4

 

BenQ
9H.LE6LA.TBE

Parametre

Uhlopriečka displeja
22"
Rozlíšenie displeja
1920 x 1080
Typ displeja
VA