MS WINDOWS 10 Pro SK 32/64 bit USB HAV-00134

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 212,40 €

HAV-00134
Microsoft

-         Stále aktuálny systém - Microsoft už neplánuje vydávať nové verzie systému Windows a namiesto toho chce stále zdokonaľovať a vyvíjať práve Windows 10, ktoré bude ďalej rozširovať a vylepšovať len prostredníctvom bezplatných upgradov.

-         Návrat rekonštruovanej ponuky štart - obľúbená ponuka štart, ktorú Microsoft využil naposledy vo Windows 7 je teraz späť v inovatívnej podobe s možnosťou pripínania aplikácií a obľúbených položiek (aplikácie, kontakty, zoznamy skladieb, a pod.).

-         Úplne nový webový prehliadač - dlho využívaný Internet Explorer teraz nahradí jeho nástupca Edge, ktorý je vizuálne aj funkčne veľmi jednoduchý a bude podporovať dodatočné doplnky, ktorými si každý používateľ prehliadač rozšíri podľa svojich predstáv.

-         Virtuálne plochy - teraz prichytíte až 4 aplikácie, ktoré vidíte súčasne na spoločnej ploche a komu to nebude stačiť, môže si vytvoriť aj ďalšie virtuálne plochy.

-         Pokročilé zabezpečenie - prihlasovanie pomocou Windows Hello je inovatívnym bezpečnostným prvkom, vďaka ktorému sa prihlásite len pohľadom alebo dotykom. Všetko funguje na princípe rozpoznania vašej tváre alebo overenia odtlačku prsta.

-         Zjednotený Windows Store - na všetkých zariadeniach so systémom Microsoft Windows 10 nájdete rovnaké nákupné prostredie so skvelým digitálnym obsahom (filmy, hry, aplikácie).

-         Prispôsobiteľné pracovné prostredie - obrazovku si možno prispôsobiť presne pre vaše zariadenie čím získate jednoduché ovládanie dotykom, klávesnicou s myšou, alebo perom.

-         Vhodné pre všetkých

-         Systém spustíte aj na starších zariadeniach so slabšou konfiguráciou hardvéru a neprídete ani o veľmi rýchly štart. Výhodou je aj možnosť obnovenia "továrenského nastavenia", kedy dôjde ku kompletnej reinštalácii a vymazaniu všetkých dát bez potreby inštalačného média. Rovnaký princíp je využívaný napríklad pri mobilných telefónoch.

 

Všetko na čo ste zvyknutí z predchádzajúcich Windows

Moderná ponuka Štart zaisťuje rýchly prístup k tomu, čo potrebujete mať ihneď dostupné. Nájdete tu aj dlaždice pre jednotlivé aplikácie, ktoré môžete ľubovoľne pridávať a presúvať. Navyše dokáže v reálnom čase zobrazovať, čo sa práve odohráva na Facebooku, Twitteri a aj aká emailová pošta vám práve prišla.

 

Obrovskou výhodou je ľahká prenosnosť vášho osobného nastavenia a prepojenia s cloudom. Váš online Microsoft účet je totiž priepustka do sveta kompletnej synchronizácie. Stačí jediné prihlásenie a máte zaistenú personifikáciu svojho prostredia od obrázkov na ploche až po nastavenie pošty či kalendára. Aplikácie, ktoré máte radi, sú všade s vami. Navyše je priamo do prieskumníka integrovaný prístup na webový disk OneDrive.

 

Vaše dáta stráži v úplnom bezpečí aj svätá trojica v podobe bezpečnostnej kombinácie Windows Defender, Windows Firewall a Windows Update. Každý z nich má na starosti niečo iné, ale dohromady tvoria nepriestrelnú stenu, ktorá vás ochráni pred nástrahami online sveta.

 

Edícia Pro

Určená pre firemných zákazníkov a organizácie či náročnejších domácich používateľov. Obsahuje všetky funkcie základnej edície, ku ktorým pridáva možnosť vzdialeného prístupu, pripojenie do podnikovej domény, podporu šifrovania diskových oddielov BitLocker a ďalšie pokročilé nástroje.

 

Podrobnosti o licencii

Produkt: Microsoft Windows 10 Pro

Spracovanie dát: 32-bit alebo 64-bit

Licencia: FPP (USB flash disk)

Downgrade na ktorúkoľvek nižšiu verziu systému Windows nie je možný

Lokalizácia: SK

 

Systémové požiadavky

Procesor: 1 GHz alebo rýchlejší, alebo SoC

Operačná pamäť: 1 GB

Voľné miesto na HDD/SSD: 16 GB

Rozlíšenie obrazovky: minimálne 1024 x 600 bodov

Grafická karta: DirectX 9 alebo novšia s ovládačom WDDM

Dotykové ovládanie vyžaduje počítač s dotykovou obrazovkou

Pripojenie na internet

Pre niektoré funkcie je vyžadovaný účet Microsoft

 

Microsoft
HAV-00134