Prestigio Car Video Rekordér Roadrunner 140 Video 1920x1080 Displej 1.5" LCD microUSB 5pin Ultra light 39g PCDVRR140 Zväčšiť

Prestigio Car Video Rekordér Roadrunner 140 Video 1920x1080 Displej 1.5" LCD microUSB 5pin Ultra light 39g PCDVRR140

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

PCDVRR140

Prestigio

Detaily

Váš ochranca na cestách, ľahučký ako pierko!
S novou kamerou RoadRunner 140 od spoločnosti Prestigio si budete vždy istí, že zachytíte všetky dôležité okamihy na cestách. Pozorovacie uhly 110 °, štvorvrstvový objektív a štvornásobný digitálny zoom sa postarajú o jasný a detailný videozáznam v rozlíšení Full HD.
Fotoaparátom s rozlíšením 12 Mpx zas odfotíte žiarivé fotografie. Je to extrémne kompaktná a najľahšia kamera RoadRunner v ponuke spoločnosti Prestigio, preto je v aute takmer neviditeľná a možno ju jednoducho prenášať aj v malom vrecku.

Video vo vysokom rozlíšení Full HD
Získate perfektný záznam zo svojej cesty. Kvalita Full HD je pre nahrávanie videa v aute optimálna, pretože zaručuje jasný obraz a viditeľné detaily. Čistý zvuk je tiež výhodou.

Nekonečné nahrávanie
Cyklické nahrávanie zaručuje, že kamera neprestane nahrávať, ani keď je ukladací priestor plný. Najstaršie súbory na pamäťovej karte sa automaticky prepíšu, čím sa umožní nekonečné nahrávanie.

Jasný displej
Jedenapolpalcový LCD displej vám umožňuje nastaviť možnosti obrazu, ako sú jasnosť, kontrast a farebné nastavenia.

Zachyťte detaily
Zachyťte široký zorný uhol 110 ° a získajte vysokú optickú kvalitu pomocou fotoaparátu s rozlíšením 12 Mpx a štvorvrstvového objektívu.

Snímač G na ochranu súborov!
Snímač G zaznamenáva náhle zrýchlenie, brzdenie a kolízie, aby sa nahrávanie spustilo automaticky, pričom sa tieto kritické záznamy v čase kolízie zabezpečia proti vymazaniu.
Pomocou tejto funkcie sa dôležité súbory chránia pred prepísaním funkciou cyklického nahrávania.

Detekcia pohybu
Toto zariadenie je vybavené pokročilou technológiou detekcie pohybu. V tomto režime sa nahrávanie spustí len v prípade zistenia pohybu v zornom poli, čo šetrí miesto na pamäťovej karte a umožňuje nahrávať dlhší video záznam.
Táto funkcia môže byť výnimočne užitočná počas dlhodobého parkovania.

Takmer neviditeľná
Vďaka svojim kompaktným rozmerom nie je kamera RoadRunner 140 v aute príliš nápadná.


Podobné produkty