Filtrovať podľa

Rada procesora

Rada procesora

Počet jadier procesora

Počet jadier procesora

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Kapacita disku

Kapacita disku

Typ disku

Typ disku

Výrobca grafického čipu

Výrobca grafického čipu

Grafický čip

Grafický čip

Operačný systém

Operačný systém

Cena

Cena

  • 49,00 € - 966,00 €

Počet produktov: 54

Zobrazuje sa 1-42 z 54 položiek

Aktívne filtre

O značke HP

Spoločnosť HP, celým názvom Hewlett-Packard, patrí medzi celosvetovo najväčších výrobcov počítačov, tlačiarní a serverov pre domácnosti, ale aj malé a stredne veľké korporácie. Jednotná firma Hewlett-Packard bola založená už v roku 1939, pričom v roku 2015 sa rozdelila na dve samostatné spoločnosti HP Inc. a Hewlett-Packard Enterprise.

Prvé roky po založení sa spoločnosť Hewlett-Packard venovala výrobe a vývoju kalkulačiek či špeciálnych testovacích prístrojov. Keď prišla počítačová revolúcia, disponovala množstvom cenných poznatkov, ktoré dokázala pretaviť do efektívnych osobných počítačov. Naviac, začala byť aktívna aj v oblasti tlačiarní.

Momentálne sa HP orientuje najmä na počítače, notebooky, laserové a atramentové tlačiarne, skenery a príslušenstvo. S postupom času sa tak spoločnosť HP stala jedným z celosvetových lídrov v oblasti vývoja a výroby osobných PC, tlačiarní a príslušenstva. V dnešnej dobe ide o globálnu firmu, ktorá pôsobí prakticky vo všetkých častiach sveta a s jej produktmi sa môžeme stretnúť v rôznych sektoroch.

Jedným z kľúčových dôvodov, prečo sa výrobky spoločnosti HP tešia tak veľkej popularite, je ich široká škála. Tá zahŕňa cenovo dostupné zariadenia pre menej náročných zákazníkov, ale aj pokrokové modely pre náročné aplikácie. Jednoducho, zo širokej ponuky HP si vyberie takmer každý. 

Produkty HP v sebe spájajú najmodernejšie technológie s rokmi overenými riešeniami. Potešia dlhou životnosťou, používateľskou prívetivosťou a efektívnym fungovaním.

Ďalšie značky v kategórii Počítače: Dell, Lenovo