Roccat Aluma Premium Performance In-Ear Headset ROC-14-210 Zväčšiť

Roccat Aluma Premium Performance In-Ear Headset ROC-14-210

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

ROC-14-210

ROCCAT

Detaily

Roccat Aluma Premium In-Ear Headset je najlepšou voľbou vo svete mobilného audia pre každého hráča na cestách. Headset je ľahučkým hliníkovým povrchom a ponúka odolný, výkonný zvuk, ktorý je na Vašich ušiach ľahučký ako pierko.

Mobilita a diverzita
Nebolo to len hranie na handheldoch, na čo mysleli návrhári keď vytvárali Aluma. Headset je taktiež ideálny pre počúvanie hudby na akomkoľvek mobilnom zariadení, a vďaka Y-rozdvojke dokáže fungovať tiež ako vynikajúci PC herný headset.

Plná výbava a prispôsobiteľnosť
Roccat Aluma je vybavený prémiovými funkciami. Vylepšenú zvukovú kvalitu a silné, pumpujúce basy ponúka aj v malom balení. Mikrofón je vstavaný priamo na kábli a umožňuje Vám pohotovo a kvalitne komunikovať s Vašimi spoluhráčmi, je ho však taktiež možné jeho okamžité stíšenie pomocou tlačidla "Mute". Ovládanie hlasitosti na kábli umožňuje jednoducho zdvíhať hlasové hovory, stišovať hudbu a pracovať s Vašim playlistom. Adaptéry umožňujú Roccat Aluma používateľom fungovať s rôznymi leteckými adaptérmi a rôznymi mobilnými zariadeniami. K tomu pridajte 6 párov štuplov do uší rôznych veľkostí a môžete si byť istí, že Aluma Vám vyhovejú v každej situácii.

Ľahučké ako pierko, pevné ako pribité
Vďaka využitiu najľahších dostupných materiálov, ergonomických štuplov do uší a najčistejšej dostupnej zvukovej kvality poskytujú Roccat Aluma výnimočné pohodlie, výnimočný zvuk a možnosť pohodlného používania aj pri dlhodobom hraní. Keďže sa jedná o outdoorový headset s dôrazom na prenosnosť, ponúka hliníkový povrch, ktorý je mimoriadne odolný a rovnako štýlový. K tomu pridajte šikovné Roccat puzdro a máte v rukách produkt, ktorý má v pláne vydržať skutočne dlho.

SUPER ZVUK s hlbokými basami a čistými tónmi
ROBUSTNÝ DIZAJN s hliníkovým povrchom pre štýl a odolnosť
VSTAVANÝ MIKROFÓN NA KÁBLI pre najlepší zážitok z čistej komunikácie
ŠIROKÁ PRIPOJITEĽNOSŤ adaptéry pre PC, Mac, mobilné zariadenia a lietadlo
ULTRA NÍZKA HMOTNOSŤ ľahučké na nosenie aj pre dlhé hodiny hrania

Technická špecifikácia:
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Impedancia: 16 Ohm
Citlivosť: 98 dB @ 1KHz
Max. výkon: 5 mW
Priemer reproduktora: 8 mm
Dĺžka kábla: 1,2 m
Hmotnosť: 34 g
Mikrofón:

Citlivosť: -40 dB @ 1 KHz
Impedancia: 1,6k Ohm
Rozsah: všesmerový

Podobné produkty