Filtrovať podľa

Kapacita USB

Kapacita USB

OTG (On-The-Go)

OTG (On-The-Go)

Cena

Cena

  • 6,00 € - 24,00 €

USB kľúče Apacer

Počet produktov: 53

Zobrazuje sa 1-42 z 53 položiek

Aktívne filtre

Vďaka malým a nenápadným USB kľúčom môžete mať svoje dáta vždy pri sebe. Môžete si na ne odkladať nielen dôležité dokumenty, ale tiež filmy, fotografie či hudbu.

Pri výbere USB kľúča stavte na overené značky, ktoré vám zaručia bezproblémové používanie. Na našom e-shope si môžete vyberať medzi stovkami USB kľúčov od značiek ako Adata, SanDisk, Kingston, Transcend a ďalších.

USB kľúče, ktoré poznáme aj pod názvom flash disky, sa líšia nielen vizuálne. Pri výbere si teda vždy vopred stanovte, čo vlastne hľadáte a aké parametre by mal USB kľúč spĺňať. Najväčším rozdielom medzi USB kľúčmi je ich kapacita, od ktorej vo veľkej miere závisí cena zariadenia. Na našom e-shope si môžete vybrať USB kľúče s kapacitou od 4 GB až po 1 TB, pričom najpoužívanejšie sú s kapacitou 64 GB a 128 GB.

Rozhranie a rýchlosť USB kľúčov

V jednoduchosti, rozhranie USB kľúčov rozhoduje o tom, aká rýchla bude komunikácia medzi zariadeniami. Vybrať si môžete medzi:

  • USB 2.0 - aktuálne ide o najstaršie a najpomalšie USB kľúče s rýchlosťou prenosu do 480 Mb/s, čo môže byť pre niektorých nedostačujúce. Výhodou je nízka obstarávacia cena.
  • USB 3.0 - je vhodná na bežné používanie, pretože rýchlosť prenosu je oveľa vyššia, až do 5 Gb/s. Cena je taktiež primeraná.
  • USB 3.1 - takéto USB kľúče dosahujú rýchlosť až do 10 Gb/s a ich kapacita môže byť pokojne aj 1 TB. Ide o aktuálne najrýchlejšie Flash disky a delia sa na USB Type-A (klasická veľkosť do počítačov) a USB-C (menšia veľkosť určená pre mobilné zariadenia). Cena je oproti predchádzajúcim variantom vyššia.

USB kľúče si môžete vybrať aj na základe iných vlastností a špecifikácií. Medzi najvyhľadávanejšie patria:

  • Ochrana dát - po pripojení k PC musíte najskôr zadať pin kód alebo iné heslo
  • Vysúvací konektor - zaistí menšiu náchylnosť na poškodenie
  • Pútko - môžete si vďaka nemu USB kľúč pripevniť napríklad na kľúče
  • Mini USB - na našom e-shope nájdete aj veľmi malé a praktické USB kľúče
  • Gumený obal - chráni USB kľúč pred poškodením (napríklad pri páde)

Ďalšie značky v kategórii USB kľúče: ADATA, Corsair, Integral, Kingston, Patriot, Samsung, SanDisk, Silicon Power, Sony, Transcend, Verbatim