Verbatim CD-RW, 43167, DataLife PLUS, 5-pack, 700MB, Serl, 8-12x, 80min., 12cm, Color, slim box, Color Zväčšiť

Verbatim CD-RW, 43167, DataLife PLUS, 5-pack, 700MB, Serl, 8-12x, 80min., 12cm, Color, slim box, Color

43167

Verbatim

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 6,96 € s DPH

Detaily

CD-RW Colour

Skrátka CD-Rewritable (Compact Disc – Rewritable) označuje disky, ktoré je možné použiť viac než raz a ich obsah sa dá vymazať a znovu prepísať. Disky CD-RW spoločnosti Verbatim sa dajú prepísať najmenej 1 000krát.

Za úspechom diskov CD-RW spoločnosti Verbatim sa skrýva revolučný optický nahrávací materiál meniaci fáze alebo technológie SERL (Super Eutectic Recording Layer). Tento materiál zaisťuje plynulé prepínanie medzi fázami zápisu a vymazanie a naviac i tepelnú stabilitu zapisovacej vrstvy. Stabilita zapisovacej vrstvy prispieva k vysokej spoľahlivosti, zaisťuje nízke šumy signálu a stabilitu pri dlhodobej archivácii.

Disky CD-RW spoločnosti Verbatim sú ideálne pre každého, kto chce ukladať a prepisovať obrázky alebo iné dáta. Disky CD-RW od spoločnosti Verbatim sú ideálne pre ukladanie osobných dát, multimediálne prezentácie, ukladanie obrázkov (vrátane digitálnych fotografií), dočasné ukladanie stiahnutých súborov, záloh, súborov DTP, vývoj softwaru i archiváciu. U médií CD-RW spoločnosti Verbatim prakticky neexistuje spôsob, ako pri zázname zničiť disk. Pokiaľ nie je niečo správne zaznamenané, bude prepísané buď len časť disku, alebo celý disk. Aké jednoduché!

Špecifikácia:
? Kapacita: 700MB
? Maximálna rýchlosť zápisu: 8x
? Balenie: 5-pack slim
? Povrch: Colour
? Vysoko výkonná zapisovacia vrstva
? Vysoko odolná ochranná vrstva
? Minimálne 1 000 prepísaní

Podobné produkty