WD My Cloud System 2TB USB3 + Glan1000 WDBCTL0020HWT

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

WDBCTL0020HWT

Western Digital

Nový produkt

Parametre

Kapacita HDD2TB
Formát disku3,5"

Detaily

Western Digital My Cloud 2TB (WDBCTL0020HWT)

 

Osobné cloudové úložisko Western Digital My Cloud je bezpečné miesto, ktoré umožňuje uložiť všetky osobné fotografie, videá, hudbu a dôležité dokumenty v lokálnej sieti so súčasnou možnosťou prístupu z internetu. Vyniká jednoduchou správou a veľkou prednosťou skutočnosť, že nemusíte platiť za cloudové služby dostupné na internete. Všetko máte doma uložené v osobnom cloudovom úložisku WD My Cloud.

Vďaka bezplatným aplikáciám WD máte svoj osobný cloud vždy k dispozícii odkiaľkoľvek z internetu. Môžete sa pripojiť na svojom počítači, notebooku, tablete alebo smartfóne a sťahovať a nahrávať súbory priamo tam kde sa nachádzate a je dostupné internetové pripojenie.

 

Jednoduché zálohovanie

WD My Cloud umožní ľahkú zálohu súborov zo všetkých počítačov v domácnosti, všetko je úplne bezpečné a automatické. Aplikácie WD SmartWare Pro ponúka voľbu, ako, kedy a kam chcete súbory zálohovať a používatelia systémov Mac môžu k ochrane svojich dát využívať všetky funkcie nástroja Apple Time Machine.

Solídny výkon a možnosť rastu

Vďaka výkonnému dvojjadrovému procesoru a pripojeniu Gigabit Ethernet je zaistený rýchly prenos súborov a dostatok výkonu pre vzdialený prístup k osobnému cloudu. Ak by časom nebola kapacita úložiska dostatočná, môžete ho pohodlne rozšíriť - stačí pripojiť externý pevný disk priamo k rozširujúcemu portu USB 3.0.

Kvalitné zabezpečenie

Osobný cloud WD My Cloud bezpečne ochránite pred neoprávneným prístupom pomocou silného hesla. Tiež môžete automaticky vytvoriť druhú kópiu či bod obnovy úložisko My Cloud v domácej sieti, keď sa budú obsahy zariadenie My Cloud zrkadliť. Vaše dáta budú v úplnom bezpečí.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Rozhranie

RJ-45

USB 3.0 (spätne kompatibilné s USB 2.0)

 

Druh pevného disku:

Externé

 

Formát disku

3,5"

 

Kapacita

2TB (2 000GB)

 

Rozmery

170.6 x 139.3 x 49

Kategórie produktu

Podobné produkty