Tento produkt zakúpilo už 17 zákazníkov

Zalman slúchadlá ZM-HPS300

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 11,70 €

ZM-HPS300
Zalman

Zalman slúchadlá ZM-HPS300

 

Slúchadlá Zalman ZM-HPS300 sú výbornou voľbou pre vášnivých hráčov, kde vďaka maximálne pohodlným náušníkom si môžete dopriať aj celé hodiny hrania. Mäkko polstrované náušníky sa flexibilne prispôsobujú tvaru hlavy používateľa.

 

Ovládanie hlasitosti sa nachádza priamo na kábli k headsetu a je tak veľmi ľahko prístupné. Nebudete potom musieť chodiť stále k počítaču a všetko budete mať veľmi blízko po ruke. Nič Vás teda nebude deliť od vychutnanie si počúvaní Vašej obľúbenej hudby, sledovaní filmu alebo hraní hier.

 

Komunikovanie s priateľmi alebo rodinou prostredníctvom internetu je v poslednej dobe stále obľúbenejšie. Ak chcete, aby Vás priatelia veľmi dobre počuli či už pri hraní dôležitého herného zápasu alebo pri komunikácii s rodinou je potrebné si zvoliť kvalitný headset s citlivým mikrofónom. Tento model má veľký robustný mikrofón, aby Vás poslouchající dobre počul. Potlačenie hluku v pozadí dovolí kvalitne komunikovať aj v hlučnejších miestnostiach a uzavreté náušníky zaistia, že nebudete toľko rušení okolím a budete sa môcť plne sústrediť na Vašu komunikáciu. Tieto slúchadlá výrobca odporúča ako skvelý nástroj pre rodenej veliteľa.

 

Slúchadlá Zalman ZM-HPS300 predstavujú kvalitný herný headset, ktorý je tvorený dvoma 50mm meničmi s vynikajúcim zvukom a plnými basmi. Mäkké kožené a uzavreté náušníky spoločne s odľahčenou konštrukciou umožní aj dlhé pohodlné nosenie. Uzavretá konštrukcia náušníkov veľmi dobre redukuje zvuk z okolia, aby ste neboli zbytočne rušení. Robustný mikrofón s vysokou citlivosťou as potlačením okolitého hluku zaistí, že Vás bude spoluhráč dobre počuť.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Typ: Náhlavné

Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 20

Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 20

Konektor: 3.5mm (TRS)

Citlivosť [dBA]: 110

Impedancia [Ohm]: 32

Herné: Áno

Mikrofón: Áno

Zalman
ZM-HPS300