HP Toner CF350A Black

Farba: Čierna
Výťažnosť: 1 300 strán
Kompatibilita: HP Color LaserJet Pro M176, M177

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 57,29 €

CF350A
HP

Kompatibilné tlačiarne

  • HP COLOR LASERJET PROMFP M177FW
  • HP LASERJET PRO MFP M176N
  • HP LASERJET PRO MFP M177FW
  • HP LASERJET PRO MFP M176

HP Toner 130 LaserJet (CF350A) cierny

 

Prehľad

Spotrebný materiál pre tlačiarne HP 130 LaserJet vám pomôže zachovať produktivitu doma alebo v kancelárii . Vytvárajte dokumenty a marketingové materiály profesionálneho vzhľadu . Ušetrite čas a spotrebný materiál s týmito originálnymi tonerovými kazetami HP určenými pre multifunkčné zariadenia Color HP LaserJet Pro .

 

funkcie

Získajte kvalitu , ktorú od originálnych tonerových kaziet HP za všetkých okolností očakávate . Vyhnite sa opakovanej tlači , vyplytvanú spotrebného materiálu a nákladným oneskorením spôsobeným neoriginálnymi kazetami .

Pomôžte svojej firme ísť vpred . Dôverujte originálnym tonerovým kazetám HP a získate konzistentnú neprerušovanú tlač , ktorý zaistí včasné splnenie úlohy a neprekročení rozpočtu .

Nestrácajte čas . Výmena originálnych tonerových kaziet HP behom niekoľkých sekúnd a rýchle obnovenie tlače . Sú špeciálne navrhnuté pre tlačiarne alebo multifunkčné zariadenie HP LaserJet , aby inštalácia prebehla rýchlo a jednoducho .

 

Parametre a špecifikácie:

 

Vlastnosti

Farby tlačových kaziet: čierna

Tlačová technológia: laser

Výťažnosť ( čiernobielo ): Priemerná výťažnosť čiernej tlačovej kazety pri nepretržitej tlači je 1300 štandardných strán . Uvádzaná hodnota výťažnosti zodpovedá norme ISO / IEC 19798 .

Anotácie k výťažnosti v počte strán: Skutočná výťažnosť značne závisí na tlačených obrázkoch a ďalších faktoroch . Ďalšie informácie nájdete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 

prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty: 15 až 27 ° C

Rozsah skladovacích teplôt: -20 Až 40 ° C

vlhkosť skladovanie: 10 až 95 % RH

 

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia ( š x h x v ): 363 x 83 x 86 mm

hmotnosť balenia: 0,5 kg

 


HP
CF350A

Parametre

Typ
Originálny