HP Toner CF352A Yellow

Kompatibilné tlačiarne

  • HP COLOR LASERJET PROMFP M177FW
  • HP LASERJET PRO MFP M176N
  • HP LASERJET PRO MFP M177FW
  • HP LASERJET PRO MFP M176
Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 59,27 €

CF352A
HP

HP Toner 130 LaserJet (CF352A) žltá

 

Prehľad

Spotrebný materiál pre tlačiarne HP 130 LaserJet vám pomôže zachovať produktivitu doma alebo v kancelárii . Vytvárajte dokumenty a marketingové materiály profesionálneho vzhľadu . Ušetrite čas a spotrebný materiál s týmito originálnymi tonerovými kazetami HP určenými pre multifunkčné zariadenia Color HP LaserJet Pro .

funkcie

Získajte kvalitu , ktorú od originálnych tonerových kaziet HP za všetkých okolností očakávate . Vyhnite sa opakovanej tlači , vyplytvanú spotrebného materiálu a nákladným oneskorením spôsobeným neoriginálnymi kazetami .

Pomôžte svojej firme ísť vpred . Dôverujte originálnym tonerovým kazetám HP a získate konzistentnú neprerušovanú tlač , ktorý zaistí včasné splnenie úlohy a neprekročení rozpočtu .

Nestrácajte čas . Výmena originálnych tonerových kaziet HP behom niekoľkých sekúnd a rýchle obnovenie tlače . Sú špeciálne navrhnuté pre tlačiarne alebo multifunkčné zariadenie HP LaserJet , aby inštalácia prebehla rýchlo a jednoducho.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Vlastnosti

Farby tlačových kaziet: žltá

Tlačová technológia: laser

Výťažnosť ( farebne ): Priemerná výťažnosť zloženej azúrovej / žltej / purpurovej tlačovej kazety pri nepretržitej tlači je 1 000 štandardných stránok . Deklarovaná výťažnosť zodpovedá norme ISO / IEC 19798

Anotácie k výťaženosti v počte strán: Skutočná výťažnosť značne závisí na tlačených obrázkoch a ďalších faktoroch . Ďalšie informácie nájdete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 

prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty:15 až 27 ° C

Rozsah skladovacích teplôt: -20 Až 40 ° C

vlhkosť skladovanie: 10 až 95 % RH

 

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia ( š x h x v ): 363 x 83 x 86 mm

hmotnosť balenia: 0,5 kg

 

Čo je obsahom

Záruka: Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniknuté pri výrobe .

tonerová kazeta

Pokyny k recyklácii

HP
CF352A

Parametre

Typ
Originálny