Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 5,00 € - 21,00 €

Slúchadlá Genius

V ponuke máme slúchadlá aj od iných výrobcov: Slúchadlá JBLSlúchadlá KossSlúchadlá LogitechSlúchadlá Xiaomi

Počet produktov: 24

Zobrazuje sa 1-24 z 24 položiek

Aktívne filtre

Pri výbere slúchadiel je vhodné vedieť, na čo ich budete používať. Jedným zo základných parametrov pri výbere slúchadiel na cesty je schopnosť eliminovať okolitý hluk. Ak budete využívať slúchadlá na šport, dôležitým faktorom bude to, aby pevne držali a nijako vás neobmedzovali.

Pri používaní slúchadiel doma je zas kľúčovým parametrom komfort. Pri hrách býva vhodné mať aj mikrofón. Okrem neho vsaďte aj na vyššiu kvalitu zvuku. Ak chcete byť izolovaný od hluku okolia vsaďte na uzavreté slúchadlá. Pri otvorených slúchadlách naopak počuť aj zvuky okolia. 

Pri káblových je ideálne, aby mal kábel dĺžku aspoň 1,2 metra, prípadne si prezrite ponuku bezdrôtových slúchadiel. Ich nevýhodou je, že sa musia dobíjať.

Medzi najobľúbenejšie značky slúchadiel patria Koss, Creative, Genius či Sony. Ak chcete vedieť viac, napísali sme pre vás článok o parametroch, na ktoré je dobré sa pri výbere slúchadiel zamerať.

O značke Genius

Genius je medzinárodná značka taiwanskej spoločnosti Kye Systems Corp, ktorá vyrába elektronické multimediálne zariadenia už niekoľko desiatok rokov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v taiwanskom meste Taipei.

Najbežnejšie produkty tejto značky zahŕňajú počítačové príslušenstvo ako počítačové myši, klávesnice, reproduktory, slúchadlá s mikrofónom či webkamery. Okrem toho vyrábajú aj tablety, skenery či digitálne fotoaparáty.

Sústredia sa aj na výrobu herného počítačového príslušenstva, pričom ponúkajú rôzne výhodné balenia. Ich značka si potrpí na ekologicky šetrný dizajn a svoje výrobky predáva už vyše 30 rokov.

Ďalšie značky v kategórii Slúchadlá: 4World, A4Tech, Canyon, Creative, E-Blue, Esperanza, Gembird, HP, Kingston, Koss, Logitech, Modecom, Razer, Tracer, ASUS, Lenovo, Samsung, Sony, Connect IT, Evolveo, Xiaomi, Trust, Apple, JBL, Jabra, Swissten, Panasonic, Plantronics, Defender, Marvo