Tento produkt zakúpilo už 9 zákazníkov

OFFICEJET HP Pro 6230 A4+USB+LAN RJ45+WIFI+ePRI E3E03A#A81

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

E3E03A#A81
HP

HP Officejet Pro 6230

 

Tlačiareň HP Officejet Pro 6230 je navrhnutá pre jednoduchú integráciu do existujúceho spravovaného tlačového prostredia s možnosťami na podnikovej úrovni vďaka ovládačom PCL. Poskytuje veľmi úsporná prevádzka s farebnou tlačou v profesionálnej kvalite s veľmi nízkymi nákladmi na stránku. Medzi jej nadštandardné vlastnosti patrí tiež možnosť vzdialenej tlače z mobilných zariadení pomocou riešenia HP ePrint.

 

Officejet Pro 6230 dosahuje rozlíšenie 600 x 1200 dpi pri čiernobielej aj farebnej tlači. S touto tlačiarňou maximalizujete produktivitu užívateľov s nízkou nutnosťou zásahov a vysokokapacitnými atramentovými kazetami XL. K zvyšovaniu produktivity, šetrenie časom a náklady na papier prispieva tiež podpora automatickej obojstrannej tlače.

 

Tlačiareň využíva jedinečnú službu zvanú ePrint. Jedná sa o technológiu priamej tlače po odoslaní e-mailu na e-mailovú adresu tlačiarne. Príkaz pre tlač tak je možné odoslať z akéhokoľvek telefónu s internetom, z iPadu, notebooku aj počítače bez inštalácie zvláštnych ovládačov či software. Ak chcete začať tlač, odošlite na adresu tejto tlačiarne e-mail s dokumentom, ktorý budete chcieť vytlačiť. Táto služba je veľmi jednoduchá a predovšetkým neprekonateľná - tlačiť možno z pohodlia domova, z kancelárie alebo z akéhokoľvek miesta, odkiaľ pošlite príkaz k tlači.

 

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chybí.Mezi obľúbené pripojenie patrí prepojenie klasickým USB 2.0 konektorom k jednému počítaču, ktorý sa dnes nachádza na väčšine zariadení v dostatočnom množstve. Ak budete potrebovať tlačiť z viacerých počítačov a nechcete neustále pripájať a odpájať USB kábel, tak je možné tlačiareň pripojiť do domácej či firemnej siete prostredníctvom káblového LAN alebo bezdrôtového WiFi rozhranie.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné vlastnosti

Typ tlačiarne: Atramentová

Technológia tlače: Inkjet

Formát tlačiarne: A4

Rozhranie: RJ-45, USB 2.0, WiFi

Veľkosť štandardnej pamäte [MB]: 256

Spotreba [W]: 24

Farebná / Čiernobiela: Farebná

 

Vlastnosti tlače

Rozlíšenie - čierne normálne [pixelov]: 600 x 1200

Rozlíšenie - farebné normálny [pixelov]: 600 x 1200

Rýchlosť čiernej tlače - normálny [strán / min]: 18

Rýchlosť farebnej tlače - normálny [strán / min]: 10

Tlač prvej strany po [sec.]: 14

Maximálna hmotnosť tlačových médií [g / m2]: 200

Odporúčané pracovné využitie [strán za mesiac]: 800

 

Fyzické vlastnosti

Rozmery [mm]: 464 x 385 x 145,5

Hmotnosť v kg: 5,1

 

Užitočné funkcie

Farebná: Áno

Oddelené farebné náplne: Áno

Automatická obojstranná tlač: Áno

HP
E3E03A#A81

Parametre

Tlač
Farebná

Súvisiace produkty