Filtrovať podľa

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Frekvencia pamäte

Frekvencia pamäte

Určenie

Určenie

Cena

Cena

  • 13,00 € - 354,00 €

Pamäte ADATA

Počet produktov: 59

Zobrazuje sa 1-42 z 59 položiek

Aktívne filtre

O značke ADATA

Značka ADATA patrí medzi najväčších výrobcov externých diskov, USB kľúčov či  pamäťových kariet. Produkty od značky ADATA sú synonymom kvality a spoľahlivosti a už dlhé roky patria medzi svetovú špičku.

Spoločnosť ADATA Technology Co. bola založená v roku 2001 a ide o taiwanskú firmu, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou najmä pamäťových riešení, ktoré obohacujú digitálny život zákazníka. V ich portfóliu produktov sú zahrnuté DRAM, USB kľúče, pamäťové karty, pevné disky či externé disky.

Vďaka neustálym inováciám, novým technickým riešeniam a pokrokovému vývoju získala značka ADATA mnoho uznávaných medzinárodných ocenení. Preto si môžete byť istý, že ak siahnete po výrobkoch od značky ADATA, budete spokojný.

Ak ste sa rozhodli pre produkty od značky ADATA, na našom e-shope si zaručene vyberiete. V našej ponuke nájdete veľký výber pamäťových riešení pre domáce či kancelárske využitie.

Či už hľadáte externé disky s menšou alebo veľkou kapacitou, z externých diskov značky ADATA si u nás určite vyberiete. Veľkou výhodou je, že všetky ADATA externé disky disponujú najrýchlejším rozhraním - USB 3.0 alebo USB 3.1.

Mať všetky potrebné dokumenty, fotografie či filmy stále pri sebe vám zabezpečia spoľahlivé USB kľúče značky ADATA. Na našom e-shope ich nájdete s rôznou kapacitou, od menšej cez strednú až po veľkú kapacitu. Ak používate na dennej báze smartfóny, fotoaparáty či kamery, s rozšírením ich úložného priestoru vám pomôžu ADATA pamäťové karty, ktoré disponujú rôznou kapacitou. Okrem toho na našom e-shope nájdete aj pamäte a pevné disky ADATA.

Ak pre seba či do kancelárie hľadáte tie najlepšie pamäťové riešenia, odporúčame vám spoľahnúť sa na profi značku ADATA.

Ďalšie značky v kategórii Pamäte: Kingston, Corsair, Crucial, Patriot, Transcend, Dell, HP, Lenovo, Evolveo, 2-Power