Filtrovať podľa

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Frekvencia pamäte

Frekvencia pamäte

Určenie

Určenie

Cena

Cena

  • 64,00 € - 370,00 €

Pamäte Dell

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek

Aktívne filtre

O značke Dell

Dell je americká spoločnosť, ktorá sídli v Texase. Založená bola v roku 1984 Michaelom Dellom. V dnešnej dobe patrí medzi najväčšie technologické firmy sveta a pôsobí po celom svete.

Už od svojich počiatkov sa spoločnosť Dell venuje vývoju, výrobe a predaju počítačov, plus súvisiacich produktov a služieb. V aktuálnej dobe sa orientuje najmä na osobné počítače, notebooky, PC príslušenstvo, záznamové médiá, servery, ale aj periférne zariadenia a vývoj softvéru. 

Firma Dell je po celom svete známa najmä svojimi výkonnými počítačmi, ktoré sa používajú v rôznych sektoroch. V roku 2014 bola tretím najväčším výrobcom počítačov na svete. Spoločnosť neustále pracuje na vývoji nových technológií a riešení, pričom rozširuje svoju pôsobnosť do mnohých častí sveta. Vďaka tomu sa jej darí úspešne konkurovať ostatným gigantom v tomto sektore.

Dell už od svojich počiatkov kladie vysoký dôraz na kvalitu a spoľahlivosť svojich produktov. Práve preto sa výrobky tejto spoločnosti tešia veľkej popularite aj vo firmách, ktoré kladú prísne požiadavky na výkonnosť, robustnosť a životnosť.

V priebehu rokov spoločnosť Dell získala mnohé prestížne ocenenia, ktoré potvrdzujú jej výborné postavenie na trhu. Kladie dôraz na vývoj jedinečných riešení a pravidelne prináša na trh zaujímavé inovácie.

Značka Dell patrí do trojice najväčších svetových výrobcov a dodávateľov notebookov, monitorov a stolných počítačov. Doménou produktov tejto značky je dizajn, cenová dostupnosť, bezpečnosť a inovácie. V jej ponuke ponuke nájdeme aj PC komponenty a príslušenstvo.

Ďalšie značky v kategórii Pamäte: Kingston, Corsair, Crucial, ADATA, Patriot, Transcend, HP, Lenovo, Evolveo, 2-Power