Filtrovať podľa

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Frekvencia pamäte

Frekvencia pamäte

Určenie

Určenie

Cena

Cena

  • 15,00 € - 742,00 €

Pamäte Kingston

Potrebujete do vášho počítača novú pamäť? U nás nájdete rôzne pamäte RAM za najlepšie ceny.

Prečo si vybrať pamäte od výrobcu Kingston? Firma Kingston vždy patrila a stále patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov pamäťových modulov. Vďaka ich vysokej kvalite a spoľahlivosti ich vo svojich modelových radoch používa aj mnoho známych výrobcov počítačov a sú používané pri testovaní nových základných dosiek. Kingston si dáva záležať na spokojnosti svojich zákazníkov a preto sú pamäte dôkladne testované predtým než opustia továreň. Takže, ak sa rozhodujete aké pamäte si vybrať, tak Kingston sú tou správnou voľbou.

V našej ponuke máme rôzne typy a kapacity. Ak by ste potrebovali pomôcť alebo poradiť s výberom pamäte, tak nás neváhajte kontaktovať.

Vyberte si z našej širokej ponuky spoľahlivé pamäte Kingston za skvelé ceny!

 

Pozrite si pamäte aj od iných výrobcov: Pamäte CorsairPamäte Crucial

Počet produktov: 489

Zobrazuje sa 1-42 z 489 položiek

Aktívne filtre

O značke Kingston

Kingston je americká spoločnosť, ktorá má svoje výrobné a logistické zázemie vo viacerých štátoch ako Veľká Británia, Írsko, Taiwan či USA. Hlavné sídlo je v Kalifornii. Spoločnosť Kingston Technology je zameraná najmä na výrobu pamäťových modulov.

Zaoberajú sa počítačovým hardvérom a patria medzi najväčších výrobcov flash pamätí a pamäťových modulov RAM. Okrem pamäťových kariet vyrábajú aj externé SSD disky, operačné pamäte a USB disky.

Na trh vstúpila spoločnosť Kingston prvýkrát v roku 1987, a to s revolučným produktom. Išlo o pamäťový modul SIMM, čím preddefinovali priemyselné štandardy na niekoľko rokov.

Ďalšie značky v kategórii Pamäte: Corsair, Crucial, ADATA, Patriot, Transcend, Dell, HP, Lenovo, Evolveo, 2-Power