Filtrovať podľa

Rada procesora

Rada procesora

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita disku

Kapacita disku

Typ disku

Typ disku

Výrobca grafického čipu

Výrobca grafického čipu

Grafický čip

Grafický čip

Operačný systém

Operačný systém

Uhlopriečka displeja

Uhlopriečka displeja

Typ displeja

Typ displeja

Cena

Cena

  • 285,00 € - 2 180,00 €

Počet produktov: 73

Zobrazuje sa 1-42 z 73 položiek

Aktívne filtre

Pri kupovaní počítača sa v prvom rade zamerajte na to, na čo ho budete používať. Iné parametre sú potrebné pri hernom počítači a iné pri kancelárskom. Základom je, aby mal procesor dobrý výkon. Nezabúdajte aj na samotnú frekvenciu procesora. Mala by byť v rozmedzí 2,5 - 3,0 GHz.

Ďalším kritériom pri výbere počítača je vhodná grafická karta, operačná pamäť a pevný disk. Ak chcete herný počítač, integrované grafické karty vám stačiť nebudú. V takom prípade odporúčame dedikovanú grafickú kartu. Kapacita operačnej pamäte sa najčastejšie pohybuje v rozmedzí 4 až 16 GB. Pevný disk odporúčame mať vo veľkosti 1 až 2 TB.

V prípade, že máte v obľube rôzne rozšírenia, odporúčame počítače, ktoré majú viac portov a rozhraní, napríklad USB.

Najobľúbenejšie značky počítačov sú Asus, Dell, HP a Lenovo. Chcete sa dozvedieť viac o parametroch, na ktoré sa pri kúpe počítačov zamerať? Napísali sme o nich komplexný článok.

O značke Acer

Acer je medzinárodná taiwanská firma so sídlom v meste Taipei. Patrí medzi najväčších dodávateľov počítačov a notebookov. Ich oblasťou záujmu sú vyspelé elektronické technológie. Okrem elektroniky vyvíjajú servery či systémy na uloženie dát.

Pod túto značku spadajú aj herné PC a príslušenstvo značky Predator. Okrem toho sa zaoberajú vývojom a výrobou počítačov, tabletov, displejov, smartfónov či projektorov. Takisto sa zameriavajú aj na integráciu cloudových služieb.

Svoje portfólio časom rozšírili aj o ďalšie produkty a v dnešnej dobe môžete nájsť aj monitory, optické myši, kamery do auta, webkamery a ďalšie rôzne príslušenstvo.

Ďalšie značky v kategórii Počítače: Dell, Fujitsu, HP, Lenovo