SanDisk

Azda všetci sme majiteľmi aspoň jedného kúska technologickej značky SanDisk. Na trhu pamäťových kariet a iných záznamových médií je to totiž stabilne najväčší výrobca. Vďaka značke SanDisk má mnoho z nás uchovaných krásne spomienky vo forme fotografií, videí či iných súborov, ku ktorým sa v digitálnej podobe pravidelne vraciame.

Kalifornská spoločnosť SanDisk (s pôvodným názvom SunDisk) si drží stabilnú pozíciu na trhu záznamových médií na báze flash pamäte už od roku 1988. V roku 2016 firmu SanDisk odkúpila spoločnosť Western Digital, najväčší výrobca počítačových úložísk na svete.

Aj vďaka SanDisku a jeho fyzicky veľmi malým úložným médiám mohol postupovať dopredu digitálny svet. Záznamové médiá pomohli trhu digitálnych fotoaparátov či mobilných smart telefónov míľovými krokmi.

Medzi najviac populárne produkty tejto značky môžeme zaradiť predovšetkým USB kľúče, pamäťové karty, ako aj externé a pevné úložné disky. V ponuke nášho e-shopu nájdete takmer dve stovky SanDisk produktov v nespochybniteľnej kvalite.

Prenos dokumentov môže byť aj pre vás oveľa jednoduchší, ak sa rozhodnete pre kúpu SanDisk USB kľúču. Či už preferujete ich lacnejšiu verziu s menším úložným priestorom, alebo si potrpíte na technicky dokonalé prevedenie (kapacita až do 1 TB a skutočne vysoká rýchlosť prenosu), z ponuky nášho e-shopu nebudete sklamaní.

Pamäťové karty sa rovnako stále tešia veľkej obľube a patria k praktickým pomocníkom v našej domácnosti či na cestách. Vďaka SanDisk pamäťovým kartám si budete môcť preniesť až do 1 TB digitálnych súborov rýchlo a bez obáv z toho, že by ste ich medzičasom niekde stratili. Ponúkame viacero typov SanDisk pamäťových kariet podľa vašich potrieb a preferencií (SDHC, SDXC, microSDHC a microSDXC a Compact Flash).

Čím viac digitálneho obsahu posledné roky tvoríme, tým dôležitejšie je pre nás si tieto spomienky spoľahlivo uchovať vo svojej blízkosti. Najlepším priateľom s obdivuhodnou kapacitou sú práve externé úložné disky SanDisk, na ktorých si môžete okrem iného prenášať aj naozaj kapacitne veľké súbory (napríklad filmy vo vysokej kvalite) a nijako to neovplyvní ich výkon.

Objavte všetky produkty SanDisk v našej ponuke a nechajte sa presvedčiť na kúpu spoľahlivého a malého pomocníka, na ktorého sa budete môcť obrátiť v každej situácii. Úložné zariadenie SanDisk vás určite nesklame.

Počet produktov: 194

Zobrazuje sa 1-42 z 194 položiek