Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 7,00 € - 16,00 €

Reproduktory Gembird

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre

Dôležitým parametrom pre výber reproduktorov je ich prevedenie. Podľa toho, kde ich plánujete umiestniť, si vyberajte medzi regálovými, stĺpovými a bezdrôtovými reproduktormi. Regálové bývajú väčšinou na poličke, napríklad pri počítači. Bezdrôtové sú zasa skladné a hodia sa na cestovanie.

Všímajte si aj počet reproduktorov. Býva označený číslami ako 2.0, 2.1 či 5.1. Prvé číslo je počet reproduktorov na stredné a vysoké tóny a druhé je počet reproduktorov na basy. Ak si potrpíte na kvalitné ozvučenie, hľadajte reproduktory s označením 5.1 a vyššie.

Čo sa týka kvality zvuku, tá závisí aj od pásiem. Odporúčame trojpásmové reproduktory, nakoľko sú prepracovanejšie a prehrajú aj nižšie tóny. Pri výkone si všímajte skôr RMS údaj. Je presnejší ako MAX. Zvyčajne je to polovica maximálneho výkonu, ktorá nepoškodzuje reproduktor. Menšie reproduktory majú RMS zvyčajne okolo 4-20 W, tie väčšie alebo kvalitnejšie od 40 W vyššie.

Pri výbere reproduktorov odporúčame značky ako Genius, Logitech či JBL. Ak si robíte zálusk na bezdrôtové reproduktory, všímajte si spôsob pripojenia. Základom je Bluetooth. Dosah signálu je väčšinou aj 10 metrov. O ďalších parametroch sa dozviete v našom článku o správnom výbere reproduktorov.

O značke Gembird

Spoločnosť Gembird Europe BV začala svoje fungovanie v roku 1997. Bola založená v Holandsku skupinou IT profesionálov, ktorí si dali za cieľ spraviť zo značky Gembird popredného svetového výrobcu počítačového príslušenstva. A v priebehu pár rokov sa im tento cieľ aj podaril a vydržal až dodnes.

Stratégia spoločnosti bola od začiatku jasná - chceli vyvíjať vlastné inovatívne počítačové produkty, ktoré budú v súlade s používateľskými potrebami. Svojich zákazníkov už od začiatku zaujali moderným a elegantným dizajnom, špeciálnymi doplnkovými funkciami a kvalitnými materiálmi.

Na trh počítačového príslušenstva priniesla spoločnosť Gembird mnoho inovácií a najväčšiu expanziu zažila firma v rokoch 2001 - 2003, kedy otvorila svoje vlastné továrne v Číne. V tomto čase Gembird prijala aj svoj nový slogan: “Formovanie dokonalosti”.

Ak hľadáte nové počítačové príslušenstvo, napríklad slúchadlá, reproduktory, počítačové myši, podložky pod myši, klávesnice, PC skrinky, káble, adaptéry, chladenie a iné, určite stavte na značku Gembird. Ponúka vám nespočetné množstvo tých najinovatívnejších produktov, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality. V našom e-shope nájdete stovky produktov značky Gembird, z ktorých si vyberú bežní používatelia aj profesionáli s vysokými nárokmi.

Medzi kľúčové faktory, ktoré prispievajú k úspešnosti spoločnosti Gembird a vďaka ktorým si vyslúžili prvotné postavenie na trhu s počítačovým príslušenstvom, patria:

  • produkty Gembird sú vyrábané v ich vlastných továrňach, vďaka čomu zákazníkom poskytujú cenovo výhodné produkty
  • V Gembird si dávajú záležať na tom, aby bol ich výskumný a vývojový tím plný tých najlepších odborníkov a špecialistov, ktorí sú neustále schopní prinášať inovácie
  • Gembird spĺňa certifikát ISO-9001 a dodržiava prísne európske normy kontroly a kvality

Ďalšie značky v kategórii Reproduktory: Creative, Esperanza, Genius, HP, Logitech, Modecom, Tracer, Trust, JBL