Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 12,00 € - 85,00 €

Reproduktory HP

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Aktívne filtre

Dôležitým parametrom pre výber reproduktorov je ich prevedenie. Podľa toho, kde ich plánujete umiestniť, si vyberajte medzi regálovými, stĺpovými a bezdrôtovými reproduktormi. Regálové bývajú väčšinou na poličke, napríklad pri počítači. Bezdrôtové sú zasa skladné a hodia sa na cestovanie.

Všímajte si aj počet reproduktorov. Býva označený číslami ako 2.0, 2.1 či 5.1. Prvé číslo je počet reproduktorov na stredné a vysoké tóny a druhé je počet reproduktorov na basy. Ak si potrpíte na kvalitné ozvučenie, hľadajte reproduktory s označením 5.1 a vyššie.

Čo sa týka kvality zvuku, tá závisí aj od pásiem. Odporúčame trojpásmové reproduktory, nakoľko sú prepracovanejšie a prehrajú aj nižšie tóny. Pri výkone si všímajte skôr RMS údaj. Je presnejší ako MAX. Zvyčajne je to polovica maximálneho výkonu, ktorá nepoškodzuje reproduktor. Menšie reproduktory majú RMS zvyčajne okolo 4-20 W, tie väčšie alebo kvalitnejšie od 40 W vyššie.

Pri výbere reproduktorov odporúčame značky ako Genius, Logitech či JBL. Ak si robíte zálusk na bezdrôtové reproduktory, všímajte si spôsob pripojenia. Základom je Bluetooth. Dosah signálu je väčšinou aj 10 metrov. O ďalších parametroch sa dozviete v našom článku o správnom výbere reproduktorov.

O značke HP

Spoločnosť HP, celým názvom Hewlett-Packard, patrí medzi celosvetovo najväčších výrobcov počítačov, tlačiarní a serverov pre domácnosti, ale aj malé a stredne veľké korporácie. Jednotná firma Hewlett-Packard bola založená už v roku 1939, pričom v roku 2015 sa rozdelila na dve samostatné spoločnosti HP Inc. a Hewlett-Packard Enterprise.

Prvé roky po založení sa spoločnosť Hewlett-Packard venovala výrobe a vývoju kalkulačiek či špeciálnych testovacích prístrojov. Keď prišla počítačová revolúcia, disponovala množstvom cenných poznatkov, ktoré dokázala pretaviť do efektívnych osobných počítačov. Naviac, začala byť aktívna aj v oblasti tlačiarní.

Momentálne sa HP orientuje najmä na počítače, notebooky, laserové a atramentové tlačiarne, skenery a príslušenstvo. S postupom času sa tak spoločnosť HP stala jedným z celosvetových lídrov v oblasti vývoja a výroby osobných PC, tlačiarní a príslušenstva. V dnešnej dobe ide o globálnu firmu, ktorá pôsobí prakticky vo všetkých častiach sveta a s jej produktmi sa môžeme stretnúť v rôznych sektoroch.

Jedným z kľúčových dôvodov, prečo sa výrobky spoločnosti HP tešia tak veľkej popularite, je ich široká škála. Tá zahŕňa cenovo dostupné zariadenia pre menej náročných zákazníkov, ale aj pokrokové modely pre náročné aplikácie. Jednoducho, zo širokej ponuky HP si vyberie takmer každý. 

Produkty HP v sebe spájajú najmodernejšie technológie s rokmi overenými riešeniami. Potešia dlhou životnosťou, používateľskou prívetivosťou a efektívnym fungovaním.

Ďalšie značky v kategórii Reproduktory: Creative, Esperanza, Gembird, Genius, Logitech, Modecom, Tracer, Trust, JBL