Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 9,00 € - 162,00 €

Počet produktov: 37

Zobrazuje sa 1-37 z 37 položiek

Aktívne filtre

Genius SP-HF1800A II 31730031400

Genius SP-HF1800A II 31730031400

Genius SP-HF1800A II aktivní třípásmové reproduktory v konfiguraci 2.0 disponují celkovým výkonem...
Cena 70,80 €
Skladom v eshope

Dôležitým parametrom pre výber reproduktorov je ich prevedenie. Podľa toho, kde ich plánujete umiestniť, si vyberajte medzi regálovými, stĺpovými a bezdrôtovými reproduktormi. Regálové bývajú väčšinou na poličke, napríklad pri počítači. Bezdrôtové sú zasa skladné a hodia sa na cestovanie.

Všímajte si aj počet reproduktorov. Býva označený číslami ako 2.0, 2.1 či 5.1. Prvé číslo je počet reproduktorov na stredné a vysoké tóny a druhé je počet reproduktorov na basy. Ak si potrpíte na kvalitné ozvučenie, hľadajte reproduktory s označením 5.1 a vyššie.

Čo sa týka kvality zvuku, tá závisí aj od pásiem. Odporúčame trojpásmové reproduktory, nakoľko sú prepracovanejšie a prehrajú aj nižšie tóny. Pri výkone si všímajte skôr RMS údaj. Je presnejší ako MAX. Zvyčajne je to polovica maximálneho výkonu, ktorá nepoškodzuje reproduktor. Menšie reproduktory majú RMS zvyčajne okolo 4-20 W, tie väčšie alebo kvalitnejšie od 40 W vyššie.

Pri výbere reproduktorov odporúčame značky ako Genius, Logitech či JBL. Ak si robíte zálusk na bezdrôtové reproduktory, všímajte si spôsob pripojenia. Základom je Bluetooth. Dosah signálu je väčšinou aj 10 metrov. O ďalších parametroch sa dozviete v našom článku o správnom výbere reproduktorov.

O značke Genius

Genius je medzinárodná značka taiwanskej spoločnosti Kye Systems Corp, ktorá vyrába elektronické multimediálne zariadenia už niekoľko desiatok rokov. Sídlo spoločnosti sa nachádza v taiwanskom meste Taipei.

Najbežnejšie produkty tejto značky zahŕňajú počítačové príslušenstvo ako počítačové myši, klávesnice, reproduktory, slúchadlá s mikrofónom či webkamery. Okrem toho vyrábajú aj tablety, skenery či digitálne fotoaparáty.

Sústredia sa aj na výrobu herného počítačového príslušenstva, pričom ponúkajú rôzne výhodné balenia. Ich značka si potrpí na ekologicky šetrný dizajn a svoje výrobky predáva už vyše 30 rokov.

Ďalšie značky v kategórii Reproduktory: Creative, Esperanza, Gembird, HP, Logitech, Modecom, Tracer, Trust, JBL