Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 19,00 € - 309,00 €

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-17 z 17 položiek

Aktívne filtre

Dôležitým parametrom pre výber reproduktorov je ich prevedenie. Podľa toho, kde ich plánujete umiestniť, si vyberajte medzi regálovými, stĺpovými a bezdrôtovými reproduktormi. Regálové bývajú väčšinou na poličke, napríklad pri počítači. Bezdrôtové sú zasa skladné a hodia sa na cestovanie.

Všímajte si aj počet reproduktorov. Býva označený číslami ako 2.0, 2.1 či 5.1. Prvé číslo je počet reproduktorov na stredné a vysoké tóny a druhé je počet reproduktorov na basy. Ak si potrpíte na kvalitné ozvučenie, hľadajte reproduktory s označením 5.1 a vyššie.

Čo sa týka kvality zvuku, tá závisí aj od pásiem. Odporúčame trojpásmové reproduktory, nakoľko sú prepracovanejšie a prehrajú aj nižšie tóny. Pri výkone si všímajte skôr RMS údaj. Je presnejší ako MAX. Zvyčajne je to polovica maximálneho výkonu, ktorá nepoškodzuje reproduktor. Menšie reproduktory majú RMS zvyčajne okolo 4-20 W, tie väčšie alebo kvalitnejšie od 40 W vyššie.

Pri výbere reproduktorov odporúčame značky ako Genius, Logitech či JBL. Ak si robíte zálusk na bezdrôtové reproduktory, všímajte si spôsob pripojenia. Základom je Bluetooth. Dosah signálu je väčšinou aj 10 metrov. O ďalších parametroch sa dozviete v našom článku o správnom výbere reproduktorov.

O značke Logitech

Švajčiarska spoločnosť Logitech začínala v roku 1981 s počítačovými myšami, ktoré sa stali jednotkou vo svojej oblasti. Ich sídlom je švajčiarske mesto Apples, no v súčasnosti majú svoje pobočky aj v Kalifornii, Číne, Japonsku či na Taiwane.

Okrem počítačových myší sa zaoberajú aj inováciou a výrobou klávesníc, webkamier, herného príslušenstva či audio technológie ako sú reproduktory či slúchadlá.

Na japonskom trhu sa táto spoločnosť prezentuje pod značkou Logicool, pretože tam už existovala veľmi podobná značka s názvom Logitec.

Ďalšie značky v kategórii Reproduktory: Creative, Esperanza, Gembird, Genius, HP, Modecom, Tracer, Trust, JBL